FIT JUMP

FIT JUMP

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy bez nudnych i długich ćwiczeń? Bieżnia, rowerek, basen - to już przeszłość ! Mamy coś zupełnie innego!

Fitness na trampolinach to nowoczesna i rewolucyjna metoda, którą zainteresuje każdego! Skaczemy, spalamy zbędne kalorie a do tego śmiejemy się i ćwiczymy w rytmie energicznej muzyki.
Trampoliny pomagają wygrać z grawitacją i poprawić kondycję ciała, a niezastąpione instruktorki zmobilizują do ćwiczeń nawet najbardziej opornych leni.
Podczas ćwiczeń angażujemy większość mięśni, dzięki czemu nasze ciało będzie zgrabniejsze i jędrniejsze, więc – czego chcieć więcej?
Są to proste ćwiczenia wykonywane intensywnie. Na jednych zajęciach możemy spalić nawet 800 kcal! A przy tym doskonale się bawić :)

FITJUMP+ GUMY
Trening ten jest połączeniem porządnego treningu kondycyjnego (cardio) oraz ćwiczeniami z użyciem mini gum oporowych. Gumy
Dzięki temu uzyskujemy pełnowartościowy trening całego ciała o zwiększonej efektywności
Gumy pozwalają zaktywizować mięśnie głębokie, stabilizujące oraz zwiększyć zakres ruchomości np.w stawie biodrowym.
 
FITJUMP + POŚLADKI
Trening ten jest połączeniem porządnego treningu kondycyjnego (cardio) oraz wszelkich ćwiczeń wzmacniających na mięśnie pośladkowe. Na zajęciach używamy ciężaru własnego ciała lub kettle bells o wadze 2kg, 4kg lub 6kg.
 
FIT JUMP + PŁASKI BRZUCH
Trening ten jest połączeniem porządnego treningu kondycyjnego (cardio) oraz rozmaitych ćwiczeń pozwalających wzmocnić i wyrzeżbić mięśnie brzucha(core). Do treningu wykorzystywane są m.in hantelki oraz gumy oporowe.
 
FIT JUMP + TABATA
To połączenie dynamicznych ćwiczeń na trampolinach oraz ćwiczeń wykonywanych w czterominutowych blokach. Zawierają one ćwiczenia wydolnościowe oraz wzmacniające, które wykonuje się naprzemiennie. Pozwala nam to na jeszcze bardziej efektywne spalanie tkanki tluszczowej oraz zwiększenie wydolności.

Zalety treningu obwodowego :

1. rozwój wszystkich głównych grup mięśniowych,
2. szybkie spalenie kalorii,
3. zwiększenie wytrzymałości.

Fitness na trampolinach to nie tylko ćwiczenia ale dużo dobrej zabawy !

Spróbuj a nie będziesz chciał/a przestać :)

TRENUJ REGULARNIE minimum 3x w tygodniu!

STARTUJESZ KIEDY CHCESZ!

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:
Czas trwania zajęć: 50 minut

Poziomy: Open- można dołączyć w każdej chwili
Fitness: na trampolinach
Wymagane umiejętności: Zajęcia na trampolinach są dla każdego, bez względu na wiek, płeć, wagę czy aktywność fizyczną. Prowadzone ćwiczenia nie obciążają stawów, więc nie masz wymówki, żeby nie spróbować!

FIT JUMP Kursy

Nazwa Start Dzień i godzina Poziom Instruktor Szczegóły

FIT JUMP Instruktorzy

Powrót do góry