HIGH HEELS BASIC VOL.6 | 11.05

HIGH HEELS BASIC VOL.6 | 11.05

KOLEJNE WARSZTATY DLA POCZĄTKUJĄCYCH JUŻ 11 MAJA!

 

3 instruktorki, technika, floorwork, 3 choreografie i ogromna dawka kobiecości i dobrej energii! Już 11.05 dobrze Wam znane instruktorki popraowadzą kolejną edycję warsztatów High Heels dla początkujacych. Jesli dopiero zaczynasz przygodę ze szpilkami to te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

HUCHWA - Z tańcem związana od najmłodszych lat. Trenowała różne style pod okiem znakomitych tancerzy i trenerów zajmując wysokie miejsca na licznych zawodach. Od ponad 9 lat związana z zawodową rewią taneczną Faboulos Anima. Aktualnie tancerka i nauczyciel stylu high heels, założycielka własnego programu tanecznego Heels by Huchwa, który kształci nowe osoby pod katem rozwoju tanecznego, performancu oraz jakości ruchu. Organizatorka licznych projektów high heelsowych. Nieprzerwanie uczestniczka wielu warsztatów z najlepszymi choreografami w Polsce i nie tylko.

JULIA - tancerka, instruktorka, choreografka; przygodę z tancem rozpoczęła w wieku 4 lat na zajęciach baletu, a od 8 roku życia rozwijała swoją pasję i umiejętności w rzeszowskim Zespole Tanecznym Kornele, gdzie przez kolejne 9 lat reprezentowała Polskę na największych arenach międzynarodowych. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata w technikach takich jak Show Dance, Jazz Dance oraz Modern Dance. Dzięki swoim jazzowym podstawom wskoczenie w szpilki przyszło jej stosunkowo szybko, początkowo tylko dla funu ale później przerodziło się to w nową pasję.Jest załozycielką autorskiego programu szpilkowego BeHeels Program, skierowanego do tancerzy high heels na każdym poziomie. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą z innymi, a podczas zajęć kładzie nacisk na technikę, muzykalnośc oraz jakośc ruchu. Stale poszerza swoje umiejętności przez udział w programach tanecznych, międzynarodowych warsztatach oraz zajęciach w różnych studiach tanecznych w Europie, takich jak: Base Dance Studios i Pineapple Dance Studios w Londynie. 

MARIA - Maria swoją drogę taneczną zapoczątkowała techniką tańca współczesnego, jazzowego oraz klasycznego. Przez 5 lat była członkiem zespołu Flexi&Fusion w Poznaniu, gdzie doskonaliła swoje umiejętności. Reprezentowała Polskę na wielu turniejach oraz konkursach tanecznych m.in. w Korei Południowej w 2018 oraz 2019 roku. Styl high heels był nowym odkryciem na jej drodze tanecznej, w którym świetnie się odnalazła. W sezonie tanecznym 22/23 była członkiem programu „high heels ADVANCED” prowadzonego przez Kubę Walice. Szkoliła się także na programie u Natali Konarskiej „heels by LALA” oraz należała do grupy zamkniętej high heels prowadzonej przez Olę Frydrych. Oprócz stałych zajęć Maria jeździ po całej Europie, aby ulepszać swój warsztat. Odwiedziła m.in. Madryt, Amsterdam oraz Berlin, gdzie jej nauczycielami byli: Yanis Marshall, Malou Linders, Natalia Palomares, Pedro Reis, Evelio Notario , Haley Messick oraz wielu innych. Maria studiuje na Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku „choreografia i techniki tańca” oraz należy do „PURE HEELS CMPY” w Berlinie, prowadzonego przez Danny Penninzula. 

 

PLAN WARSZTATÓW | 11.05

 

10:30 - 12:00 - HUCHWA
12:15 - 13:45 - JULIA
14:00 - 15:30 - MARIA

 KOSZT: 140zł | 4.5h 

 

REJESTRACJA

W celu zapisu należy wysłać zgłoszenie na adres info@bestime.pl z imieniem, nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W tytule należy wpisać "Warsztaty High Heels Basic vol.6".

W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia dokonania zapisu

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu: Warsztaty High Heels Basic.

Przelew należy opisać - nieopisane nie będą brane pod uwagę!

Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.

 

LOKALIZACJA: Ul. Wrocławska 25

 

REGULAMIN

 
1. Po zakupie karnetu, nie przyjmujemy zwrotów, Uczestnik może jedynie odsprzedać swoje miejsce innej osobie, po wcześniejszym powiadomieniu recepcji, min. 24h przed wydarzeniem.
2. Wydarzenia organizowane przez Szkołę Tańca Bestime odbędą się pod warunkiem zebrania grupy zawierającej min. 15 osób. W przeciwnym razie Organizator ma prawo do odwołania wydarzenia i poinformowania uczestników telefonicznie/mailowo do 2 dni przed warsztatami.
3. Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i zapoznał się z poziomem warsztatów. Uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność, a organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za kontuzje Uczestników.
4. Niestosowne zachowania Uczestników podczas wydarzenia lub niestosowanie się do poleceń Instruktorów może skutkować wyproszeniem Uczestnika z warstatów.
5. Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Bestime akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie.
6. Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzeanie danych osobowych przez Organizaora na potrzeby organizacji Wydarzenia.
 

 

Najnowsze wydarzenia

WIECZÓR PANIEŃSKI

WIECZÓR PANIEŃSKI

Jeśli chcesz, byśmy zorganizowali dla Was noc pełną niezapomnianych wrażeń, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – Wieczory Panieńskie
Powrót do góry