HIGH HEELS VIDEO PROJEKT Z JULIĄ BILIŃSKĄ!

HIGH HEELS VIDEO PROJEKT Z JULIĄ BILIŃSKĄ!

HIGH HEELS VIDEO PROJEKT Z JULIĄ BILIŃSKĄ!

 
Ogłaszamy pierwszy video projekt na 2023 rok  😍
 
Tym razem zapraszamy na 3-dniowy projekt High Heels z Julią Bilińską!  💫
 
Podczas projektu będziecie pracować nad techniką high heels, nauczycie się kobiecej choreografii, a dzięki zaplanowanym 5 godzinom treningu i zamkniętej grupie, popracujecie z instruktorką niemalże indywidualnie nad Waszym wykonaniem choreografii. Zwieńczeniem pracy będzie profesjonalne nagranie solowe dla każdej z uczestniczek. Jeśli nie stałyście nigdy przed kamerą, nie bójcie się - dzięki wskazówkom instruktorki otworzycie się i popracujecie nad pewnością siebie, a nagrany filmik będzie piękną pamiątką waszej pracy. Za kamerą stanie Martin Szłapka (znany na instagramie jako recorderfilms), który ma ogromne doświadczenie w nagraniach tancerzy, również high heels. Julia zapewni kobiecą i przyjemną atmosferę podczas treningów, a Martin pełen profesjonalizm przy nagrywkach. Idealna okazja do postawienia pierwszych lub kolejnych szpilkowych kroków przed kamerą i Waszego rozwoju!
 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

🔍 3 dni | 6 godzin tańca | profesjonalne nagranie solowe na zakończenie projektu
 
🔜 Terminy:
20.01 - 16:30-18:30 - nauka choreografii
21.01 - 16:30-18:30 - nauka choreografii
22.01 - 18:00-20:00 - przypomnienie choreografii + profesjonalne nagranie solowe
 
LICZBA MIEJSC MOCNO OGRANICZONA❗️

💸 koszt: 300zł (brak możliwości wykorzystania kart Benefit/Fitprofit/Mecidover)
📍ul. Wrocławska 25

Koszt kursu to 300zł za 6 godzin zajęć i profesjonalne nagranie solowe. Wykupić można jedynie cały kurs, nie ma możliwości wykupienia pojedyńczych zajęć.

 

ZAPISY I REJESRACJA

Aby dokonać zapisu, należy wysłać maila na adres info@bestime.pl, w tytule wpisując "High Heels Projekt", a w treści podając swoje imię, nazwisko oraz numer kontaaktowy. 

Po otrzymaniu maila zwrotnego, należy postępowć zgodnie ze wskazówkami zawartymi w treści maila. 

 

REGULAMIN

Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas projektu do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez CENTRUM TAŃCA BESTIME akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia.

W przypadku rezygnacji z projektu, wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak przekazać swoje miejsce innej osobie.

 W przypadku zgłoszenia się zbyt małej ilości chętnych, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia do 3 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia. Wówczas organizator zobowiązuje się do zwrotu wpłaconych środków przez uczestniików. 

 

Najnowsze wydarzenia

STREFA KOBIET W BESTIME | 08.03

STREFA KOBIET W BESTIME | 08.03

Już 8 marca będziemy celebrować Wasze święto! W programie Strefy Kobiet zajęcia taneczne, bezpłatne badanie analizy składu ciała oraz vouch
Powrót do góry