HIP HOP

HIP HOP

HIP HOP - Stał się alternatywą dla break dance'a. Jest wyrażany głównie w tak zwanym „pionie” bez ewolucyjnych figur „w parterze”.  To technika otwarta, związana stylistycznie ze street dance, asymiluje klasyczne techniki hip-hopowe takie jak locking, popping, funk. Jej upowszechnieniu sprzyjały realizacje teledysków i koncerty wykonawców z kręgu muzyki hip-hop, soul, r'n'b, pop. Dlatego jest bardzo popularnym stylem tanecznym zarówno wśród chłopaków, jak i dziewczyn, a mieszane duety są bardzo widowiskowe. Styl dla każdego, który czuję muzykę i chcę ją wyrazić.
Nasi Instruktorzy bez trudu wprowadzą w niepowtarzalny klimat Hip-Hopu, a dla najlepszych i najbardziej wytrwałych stworzą możliwość tańca w formacjach, duetach i solo. Młodzież podczas zajęć uczy się przede wszystkim układów tanecznych złożonych z elementów tańca nowoczesnego, techniki tanecznej, ale również prezentacji siebie i wyrazu artystycznego, zachowania na scenie, jak i wielu innych rzeczy, które są w tej dziedzinie sztuki bardzo potrzebne. Zajęcia poprawiają koordynację ruchową, trenują i rozwijają pamięć wzrokową, mięśniową. Pomagają pokonać nieśmiałość i dodają pewności siebie.
Młodzieży ze szczególnymi zdolnościami i zamiłowaniem do tańca znajdą u nas bardzo dobre warunki do rozwijania swoich umiejętności, które będą mogły zaprezentować na ogólnopolskich turniejach tańca, a w przyszłości przyczynić się do dalszego doskonalenia, aby wytrenować mistrza.

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:

Czas trwania zajęć: 60 minut
Poziomy: Open- można dołączyć w każdej chwili
Taniec: solo
Wymagane umiejętności: można rozpocząć bez znajomości jakiegokolwiek tańca
*Każdy kurs trwa 4 tygodnie, a zajęcia odbywają się zawsze o tej samej godzinie.
Po ukończeniu kursu jest możliwość kontynuacj i poszerzenia swoich imiejętności.
Jak się ubrać: długie lub krótkie sportowe, dresowe spodnie lub leginsy, które nie krepują ruchów; wygodna bluzka z krótkim lub długim rękawem; buty sportowe.

HIP HOP Kursy

Nazwa Start Dzień i godzina Poziom Instruktor Szczegóły
HIP HOP CHOREO - PODSTAWOWY 7 grudnia 2023 czwartek 19:00 - 20:00 OPEN - podstawowy Maja
HIP HOP CHOREO - PODSTAWOWY 4 grudnia 2023 poniedziałek 17:00 - 18:00 P1 - podstawowy Maja

HIP HOP Instruktorzy

Powrót do góry