HIP HOP / 8 - 12 lat

HIP HOP / 8 - 12 lat

Stał się alternatywą dla break dance'a. Jest wyrażany głównie w tak zwanym „pionie” bez ewolucyjnych figur „w parterze”.  To technika otwarta, związana stylistycznie ze street dance, asymiluje klasyczne techniki hip-hopowe takie jak locking, popping, funk. Jej upowszechnieniu sprzyjały realizacje teledysków i koncerty wykonawców z kręgu muzyki hip-hop, soul, r'n'b, pop. Dlatego jest bardzo popularnym stylem tanecznym zarówno wśród chłopaków, jak i dziewczyn, a mieszane duety są bardzo widowiskowe. Styl dla każdego, który czuję muzykę i chcę ją wyrazić.
Nasi Instruktorzy bez trudu wprowadzą w niepowtarzalny klimat Hip-Hopu, a dla najlepszych i najbardziej wytrwałych stworzą możliwość tańca w formacjach, duetach i solo. Młodzież podczas zajęć uczy się przede wszystkim układów tanecznych złożonych z elementów tańca nowoczesnego, techniki tanecznej, ale również prezentacji siebie i wyrazu artystycznego, zachowania na scenie, jak i wielu innych rzeczy, które są w tej dziedzinie sztuki bardzo potrzebne. Zajęcia poprawiają koordynację ruchową, trenują i rozwijają pamięć wzrokową, mięśniową. Pomagają pokonać nieśmiałość i dodają pewności siebie.
Młodzieży ze szczególnymi zdolnościami i zamiłowaniem do tańca znajdą u nas bardzo dobre warunki do rozwijania swoich umiejętności, które będą mogły zaprezentować na ogólnopolskich turniejach tańca, a w przyszłości przyczynić się do dalszego doskonalenia, aby wytrenować mistrza.

Zapraszamy na całkowitą nowość w naszej szkole !!!

Specjalnie dla naszych klientek i nie tylko wychodzimy na przód oczekiwaniom i organizujemy kurs hip hopu dla dzieci, aby również one mogły poczuć uderzająca do głowy moc endorfin i uwolniły swoją energię na zajęciach.

Nie czekaj! Wybierz grupę i zarezerwuj miejsce dla Twojego dziecka już dziś!

HIP HOP / 8 - 12 lat Kursy

Nazwa Start Dzień i godzina Poziom Instruktor Szczegóły

HIP HOP / 8 - 12 lat Instruktorzy

Powrót do góry