Już 12 czerwca wyjątkowe warsztaty HIGH HEELS INTENSIVE w Bestime! 👠

Już 12 czerwca wyjątkowe warsztaty HIGH HEELS INTENSIVE w Bestime! 👠
Warsztaty HIGH HEELS INTENSIVE
❤️3 instruktorki,
❤️3 choreografie,
❤️technika
👉łącznie 4,5 godziny tańca! Przygotujcie się na dużą dawkę kobiecości, seksapilu i dobrej energii!
 
Plan Warsztatów 12.06
⭐13:30 - 15:00 - nauka chodzenia + choreografia // TOŚKA NOWICKA //
⭐15:15 - 16:45 - praca włosami + choreografia // JULIA TOMKIEWICZ //
⭐17:00 - 18:30 - floorwork + choreografia // VIKI //
 
👏O instruktorkach:
💃Tośka Nowicka: tancerka i instruktorka, zwyciężczyni zawodów Rytm Ulicy 2018 w kategorii formacja street dance oraz zdobywczyni 3go miejsca z grupą No Point podczas WORLD DANCE w Berlinie, pod batutą Grzegorza Kuciaka. Uczestniczka programu Heels by Lala w Warszawie. Stale poszerza swoje umiejętności i można ja spotkać na niemal każdych warsztatach heelsowych w całej Polsce.
💃Julia Tomkiewicz: tancerka i instruktorka, zajmująca się tańcem również komercynie; występowała podczas Sylwestra w Polsacie razem z grupą taneczną NEXT Tomasza Barańskiego oraz w różnych teledyskach m.in Rosalie „ Nie Mów”
💃Viki: tancerka i instruktorka, założycielka i choreografka formacji High Heels, występowała na koncertach m.in. z Jasmine Thompson, DJ Anton Bruner, Christianem Burnsem., uczestniczka "Mam talent", szkoliła się pod okiem takich sławnych choreografów jak: Yanis Marshall (High Heels), Kiira Harper (High Heels) czy Witalij Klimenko (vogue)
 
Koszt:
120zł - pierwsze 10 zapisów 💸
130zł - kolejne zapisy 💵
 
📩Rejestracja:
Zapisu można dokonać poprzez wysłanie maila ze zgłoszeniem (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres info@bestime.pl - w tytule wpisując "Warsztaty High Heels Intensive"
W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia zapisu.
Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu: imię i nazwisko, Warsztaty High Heels Intensive.
Nieopisane przelewy nie będą brane pod uwagę.
 
Dane do przelewu:
Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.
 
 

Najnowsze wydarzenia

PIERWSZY TANIEC

PIERWSZY TANIEC

Przygotuj się z nami do pierwszego tańca weselnego. Wybierz kurs grupowy albo lekcje indywidualne. Ułożymy dla Was choreografię na 1 taniec!
Powrót do góry