Już 22-24.10 warsztaty HIGH HEELS INTENSIVE VOL. 2 w Bestime! 👠

Już 22-24.10 warsztaty HIGH HEELS INTENSIVE VOL. 2 w Bestime! 👠
Warsztaty HIGH HEELS INTENSIVE VOL. 2
Po sukcesie pierwszej edycji naszych heelsowych warsztatów wracamy do was z 2 edycją! Tylko tym razem w jeszcze lepszej formie!
❤️ 3 dni
❤️ 3 instruktorów
❤️ technika i 3 choreografie
👉łącznie 9 godzin tańca! Przygotujcie się na dużą dawkę kobiecości, seksapilu i dobrej energii!
 
Plan Warsztatów HIGH HEELS INTENSIVE VOL. 2
⭐ 22.10 - 16:00 - 19:00 - technika + choreografia // VIKI //
⭐ 23.10 - 15:00 - 18:00 - technika  + choreografia // TINA //
⭐ 24:10 - 15:00 - 18:00 - technika + choreografia // KUBA //
 
👏 O instruktorach:
💃 Viki:tancerka i instruktorka; prekursorka High Heels w Poznaniu (od 2017 roku), założycielka i choreografka formacji High Heels V-Queens, Organizatorka autorskich High Heels Weekend - dwudniowych warsztatów tanecznych oraz autorskich programów High Heels Project dla poczatkujących w Poznaniu, występowała na koncertach m.in. z Jasmine Thompson, DJ Anton Bruner, Christianem Burnsem., uczestniczka "Mam talent", szkoliła się pod okiem takich sławnych choreografów jak: Yanis Marshall (High Heels), Kiira Harper (High Heels) czy Witalij Klimenko (vogue)
 
💃 Tina Papazyan - pochodzi z Armenii gdzie taniec jest głęboko zakorzeniony w kulturze. Na początku towarzyszyła mamie na treningach gimnastyki artystycznej, później to taniec stał się jej największą pasją. Szkoliła się na licznych warsztatach pod okiem zagranicznych nauczycieli i zdobywała medale na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Jest finalistką 8 edycji You Can Dance. Szkoliła się również w USA na Broadway Dance Center oraz pod okiem profesjonalistów z rosyjskiej szkoły baletowej. Techniki, w których się specjalizuje to broadway jazz, high heels oraz vogue. Vogue to najnowsza zajawka, ale jednocześnie ulubiony styl tańca. Obecnie można Tinę zobaczyć w różnych produkcjach telewizyjnych takich jak np. Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie zajmuje się również choreografią. Występuje również na eventach duzych brandów oraz w reklamach i teledyskach polskich artystów. Udało jej sie również przejść przez castingi w Londynie i zostać jedna z tancerek światowej firmy Agent Provocateur oraz wziąć udział w kampanii, którą choreografowała legenda Danielle Polanco (credits: Beyonce, JLo, NeYo). Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, a dzielenie się pasją i swoją wiedzą daje jej największą satysfakcję i poczucie spełnienia. Na swoich zajęciach high heels bardzo zwraca uwagę na technikę klasyczną, na której bardzo się opiera taniec na szpilkach, czyli stopy, prawidłowa praca nóg oraz poprawna postawa. Bardzo ważną kwestią jest również wyraz artystyczny czyli performance factor, który wdraża w taniec przy każdym ćwiczeniu.
 
💃  Kuba Walica- tancerz, choreograf, pedagog tańca. Od ponad 10 lat czynny tancerz, ukończył Studium Taneczno- Choreograficzne w Krakowie. Od dwóch lat mieszkający w Warszawie, gdzie ukończył roczny Program MADCATZ. Członek Royalty by YANIS MASHALL. Założyciel programu HEELS EXPERIENCE by Kuba Walica. Szkolił się między innymi u Tony Tzar, Candace Brown, Diana Matos, Ricky Jinks, Shay Latukolan, Yanis Marshall, Fabiane Leame, Andy J., CJ, Dagmara Dryl i wiele innych. Pracuje jako tancerz; Film Jana Komasy "Hejter", "39 i pół", Teatr IMKA, Event Be Supreme, gdzie tańczył z Anią Lewandowską czy Kubą Wojewódzkim itp. Pedagog; Warsztaty m.in. w Krakowie, Białymstoku, Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Katowicach. Na codzień szkoły Tańca w Warszawie w ESDA oraz autorskim programie szpilkowym. Choreograf: reklama HOCHLAND, Teatr na Dłoni- musicale, i wiele wiecej. Lekcje Kuby to połączenie techniki, ciężkiej pracy z wrażliwością i emocjonalnością.
 

KOSZT


280zł - wpłaty dokonane do 10.09 💸
320zł - wpłaty dokonane od 11.09  💵
 

REJESTRACJA


Zapisu można dokonać poprzez wysłanie maila ze zgłoszeniem (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres info@bestime.pl - w tytule wpisując "Warsztaty High Heels Intensive Vol. 2"
W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia zapisu.
Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu: imię i nazwisko, Warsztaty High Heels Intensive.
Nieopisane przelewy nie będą brane pod uwagę.
 
Dane do przelewu:
Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.
 
Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez CENTRUM TAŃCA BESTIME akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia. 

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry