Kasia i Elio

Kasia i Elio

Kasia Mucha - swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku 8 lat zaczynając od podstaw tańca towarzyskiego, ćwicząc pod okiem wielu wybitnych instruktorów. Na swojej drodze poznawała różne style taneczne, jednak jej serce najbardziej skradły tańce kubańskie i karaibskie.
Podczas Krajowych Mistrzostw Polski IDO w Tarnowie Podgórnym w 2010 roku zdobyła III miejsce w kategorii Salsa NY Style oraz IV miejsce w kategorii Bachata. Na międzynarodowych zawodach Primavera Salsa Open 2010 zdobyła III miejsce w kategorii Salsa NY Style. Jej ulubione dyscypliny taneczne to Bachata, Salsa NY, Taniec Towarzyski i Kizomba.

Elio Nader - Instruktor, tancerz, choreograf z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalny tancerz towarzyski, nauczyciel techniki tańca od ponad 10 lat oraz prowadzący Bachata Sensual Master Classes. Brał udział w tworzeniu choreografii do programu Dancing With The Stars MTV w Libanie. Stale bierze udział w lokalnych i międzynarodowych festiwalach tanecznych. 

Kilka słów od Kasi i Elio: "Wyróżniają nas niecodzienne rozwiązania choreograficzne, charyzma oraz pasja do przekazywania wiedzy naszym kursantom, którzy osiągają niesamowite postępy.  Kładziemy nacisk na technikę, wyraz artystyczny oraz relacje między partnerami które są kluczowe dla tańca w parze. Będzie nam niezmiernie miło podzielić się z kursantami naszą wiedzą. "

Zajęcia są prowadzone w języku angielskim oraz pomocniczo w języku polskim.

Powrót do góry