Warsztaty HIGH HEELS Basic vol.1 - Basia, Julia, Inna 👉4 czerwca🌺

Warsztaty HIGH HEELS Basic vol.1 - Basia, Julia, Inna 👉4 czerwca🌺
Warsztaty HIGH HEELS BASIC VOL. 1
 Weź udział w wyjątkowych warsztatach, poczuj się kobieco i wyjątkowo.
Macie okazję, aby popracować nad techniką tańca i doskonalić ją krok po kroku. Poza nauką chodzenia na szpilkach na warsztatach stawiamy nacisk na muzykalność, pewność siebie, naukę tańca oraz  techniki chodzenia na szpilkach.
❤️ 1 dzień
❤️ 3 instruktorów
❤️ technika i 3 choreografie
👉łącznie 4,5 godzin tańca! Przygotujcie się na dużą dawkę kobiecości, seksapilu i dobrej energii!
 
Plan Warsztatów HIGH HEELS BASIC VOL. 1
4.06.2022
⭐ 11:00 - 12:30 - technika + choreografia // INNA //
⭐ 12:45 - 14:15- muzykalność  + choreografia // JULIA //
⭐ 14:30- 16:00 - floorwork + choreografia // BASIA //
 
👏 O instruktorach:
💃 Basia Z tańcem związana od najmłodszych lat. Trenowała różne style pod okiem znakomitych tancerzy i trenerów zajmując wysokie miejsca na licznych zawodach. Od ponad 9 lat związana z zawodową rewią taneczną Faboulos Anima. Aktualnie tancerka i nauczyciel stylu high heels, założycielka własnego programu tanecznego Heels by Huchwa, który kształci nowe osoby pod katem rozwoju tanecznego, performancu oraz jakości ruchu. Organizatorka licznych projektów high heelsowych. Nieprzerwanie uczestniczka wielu warsztatów z najlepszymi choreografami w Polsce i nie tylko.
💃 Julia -Tancerka i choreografka z wieloletnim doświadczeniem. Zaczynała od tańca współczesnego i kontynuowała swoją edukację przechodząc przez różne techniki, aż natrafiła na choreografię, w której czuje się najpewniej. Absolwentka kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej na poznańskim AWF-ie, nieustannie szkoli się zarówno w Polsce jak i za granicą. Ponad dwa lata temu zapałała miłością również do tańca high-heels, w którym miała okazję się szkolić od Aishy Francis w San Francisco, czy Kiiry Harper w Nowym Jorku. Julia porusza się również w świecie komercyjnym, gdzie miała okazję odpowiadać zarówno za choreografię, jak i brać czynny udział np. w teledysku Mięthy i Natalii Szroeder “Zanim pójdziesz”.
 
💃  Inna - tancerka i choreografka pochodzenia Ukraińskiego, związana z High Heels od paru lat. Na zajęciach uwagę zwraca na technikę oraz podstawy tego stylu, ale przede wszystkim na wyrażenie emocji poprzez ruch. Delikatność, kobiecość, seksapil - 3 najważniejsze aspekty na które kładzie nacisk w swoich choreografiach.
 

KOSZT


100zł - pierwsze 10 osób 💸
120zł  💵
 

REJESTRACJA


Zapisu można dokonać poprzez wysłanie maila ze zgłoszeniem (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres info@bestime.pl - w tytule wpisując "Warsztaty High Heels Intensive Vol. 2"
W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia zapisu.
Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu: imię i nazwisko, Warsztaty High Heels Basic Vol1..
Nieopisane przelewy nie będą brane pod uwagę.
 
Dane do przelewu:
Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.
 
Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez CENTRUM TAŃCA BESTIME akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia.

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry