Lila

Lila

 Tancerka, choreograf, instruktor oraz założycielka wraz z Agatą Rzepką grupy So Fresh. Z dancehallem związana już od 7 lat. Podwójnie koronowana jako Vice Dancehall Queen Polski 2009 & 2011, zwyciężczyni Dancehall Clash w Warszawie oraz zdobywczyni 3 miejsca na Antykings Dancehall Queen Contest. Wielokrotnie zasiadała jako członek jury w dancehallowych contestach. Tańczyła na koncertach Sean Paul, East West Rockers, Bob One, na pokazie z Shishą w Dortmundzie jak również w klipie Kamila Bednarka "Dancehall Queen". Wzięła udział w międzynarodowym projekcie tanecznym o historii dancehallu wraz ze Swaggi Maggi i Mad Mikiem. Razem z Agatą zajeła 2 miejsce na Preselekcjach do Dancehall International 2x2 w Katowicach, a So Freshowa formacją zgarnęła 1 miejsce na Dancehall Challenge w Gdańsku. 

Za sobą ma podróż na Jamajkę, gdzie wzięła udział w warsztatach z najlepszymi tancerzami dancehallu, a nawet zagościła w jamajskiej telewizji, w programie Magnum Kings & Queens of Dancehall. Końcem sierpnia po raz drugi poleciała na Jamajkę i prawie miesięczny pobyt pozwoli jej na jeszcze głębsze poznanie kultury i szlifowanie swojego warsztatu pod okiem najlepszych. Została zaakceptowana przez jamajską społeczność, która doceniła jej wszechstronność oraz niepowtarzalny styl i attitude. Można ją zobaczyć w teledysku Richiego Stephensa „Everybody Dance” oraz I-Octane’a „Hot Spot”. 

Ukończyła poznański AWF na kierunku Turystyka i Rekreacja, a pracę magisterską poświęciła kulturze dancehallu.  
W taniec wkłada całą swoją energię oraz zaangażowanie, ponieważ dancehall to nie tylko jej pasja ale też styl życia. Uwielbia zarażać tą pasją innych. Jej zajęcia są pełne energii i jamajskiego feelingu !

Kursy prowadzone przez Instruktora

Nazwa Start Dzień i godzina Instruktor Szczegóły
DANCEHALL - PODSTAWOWY 16 kwietnia 2023 niedziela 17:00 - 18:00 Lila więcej
DANCEHALL - PODSTAWOWY 19 marca 2023 niedziela 17:00 - 18:00 Lila więcej
Powrót do góry