MIKOŁAJKOWE WARSZTATY HIGH HEELS | 3.12

MIKOŁAJKOWE WARSZTATY HIGH HEELS | 3.12

ZAPRASZAMY NA OSTATNIE WARSZTATY HIGH HEELS W TYM ROKU Z DOBRZE WAM ZNANYMI INSTRUKTORKAMI!

 

   

PLAN WARSZTATÓW 

 

👠 03.12 (niedziela)
12:30 - 14:00 - HUCHWA
14:15 - 15:45 - JULIA BILIŃSKA

 CENA 

 120zł | 3 GODZINY

 

REJESTRACJA

W celu zapisu należy wysłać zgłoszenie na adres info@bestime.pl z imieniem, nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W tytule należy wpisać "Mikołajkowe Warsztaty High Heels".

W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia dokonania zapisu

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu: Mikołajkowe Warsztaty High Heels.

Przelew należy opisać - nieopisane nie będą brane pod uwagę!

Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.

 

LOKALIZACJA: Ul. Wrocławska 25

 

REGULAMIN

 
1. Po zakupie karnetu, nie przyjmujemy zwrotów, Uczestnik może jedynie odsprzedać swoje miejsce innej osobie, po wcześniejszym powiadomieniu recepcji, min. 24h przed wydarzeniem.
2. Wydarzenia organizowane przez Szkołę Tańca Bestime odbędą się pod warunkiem zebrania grupy zawierającej min. 15 osób. W przeciwnym razie Organizator ma prawo do odwołania wydarzenia i poinformowania uczestników telefonicznie/mailowo do 2 dni przed warsztatami.
3. Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i zapoznał się z poziomem warsztatów. Uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność, a organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za kontuzje Uczestników.
4. Niestosowne zachowania Uczestników podczas wydarzenia lub niestosowanie się do poleceń Instruktorów może skutkować wyproszeniem Uczestnika z warstatów.
5. Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Bestime akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie.
6. Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzeanie danych osobowych przez Organizaora na potrzeby organizacji Wydarzenia.
 

 

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry