O Nas

Drodzy Państwo

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu BESTIME - Wielkopolskie Centrum Tańca! 
Szkoła obejmuje dwie lokalizacje: ul. Wrocławska 25 oraz ul. Św. Wojciech 28. Jesteśmy w samym centrum Poznania!

Centrum Bestime może pochwalić się największą liczbą instruktorów z krajów latynoamerykańskich w Poznaniu!

Nasza szkoła specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, takich jak: Salsa kubańska (Cubana), Bachata, Reggaeton, Rumba, Samba, Afro Cuban, Merengue, Dancehall.

Największym atutem naszej szkoły są instruktorzy z różnych dziedzin tańca. Dobraliśmy ich bardzo starannie stawiając na wysokie kwalifikacje i przygotowanie metodyczne. Większość z naszych instruktorów odnosi wiele sukcesów na turniejach krajowych i zagranicznych. Z przyjemnością podzielą się z Państwem wieloletnim doświadczeniem, rozbudzą entuzjazm i pasję do tańca.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz form i technik tanecznych:

  • Zajęcia solo: Reggaeton, Bachata solo, Slasa solo, Latino Mix, Dancehall, Commercial, Modern Jazz, Twerk, Taniec Brzucha, Burlseska, High Heels, Sexy Dance, Stretching.

  • Zajęcia dla par: Salsa w Parach , Bachata w Parach, Tango Argentyńskie, Taniec Użytkowy, Tanie Towarzyski, Taniec Weselny.

Podstawą działalności Szkoły Tańca Bestime jest taniec, ale proponujemy także wiele innych form aktywności ruchowych. Zapraszamy na zajęcia ZUMBY oraz FIT JUMP. Każda z nich gwarantuje dobrą zabawę i relaks dając efekty w postaci pięknej sylwetki i dobrego samopoczucia.

Oferujemy najbogatszy w Poznaniu wybór zajęć na wszystkich poziomach zaawansowania.

Organizujemy także:

  • lekcje indywidualne solo, dla par i grup
  • wieczory panieńskie
  • taneczne urodziny dla dorosłych
  • taneczno sportowe urodziny dla dzieci
  • oferty dla firm: pokazy taneczne, lekcje tańca, organizacja eventu imprezy
  • wynajem sali

 

Szkoła Tańca Bestime na ul. Wrocławskiej 25 posiada dwie luksusowo wyposażone sale o łącznej powierzchni prawie 200 m2. Każda z nich posiada profesjonalny parkiet oraz sprzęt nagłaśniający. Do Państwa dyspozycji pozostają 2 szatnie i łazienki. Na ul. Św Wojciech 28 mieści się dodatkowa duża sala taneczna.

 

BESTIME może stać się ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu, rozwijania swoich umiejętności, dbania o kondycję, a także poznawania nowych, ciekawych ludzi.

Zapraszamy Was do Szkoły Tańca BESTIME!

Powrót do góry