Partnerzy

Partnerzy Bestime

Benefit Systems

REGULAMIN

REGULAMIN BENEFIT SYSTEMS / FIT PROFIT / MEDICOVER SPORT

REGULAMIN DOTYCZY ZAJĘĆ TANECZNYCH
na zajęcia ZUMBY dopłata oraz kaucja nie obowiązują.

Od 1.09.2022 do karty Multisport Plus, należy dokonać dopłaty w wysokości 5,00 zł za każde zajęcia z tańca

Regulamin uczestnictwa w kursach tańca oraz zajęciach Fit Jump organizowanych przez Centrum Tańca „ BESTIME” dla posiadaczy ważnych kart MultiSport PLUS - Benefit Systems, Fit Profit oraz MEDICOVER SPORT.

1) Szkoła Tańca „BESTIME” umożliwia Posiadaczom ważnej karty Multisport PLUS / Fit Profit / MEDICOVER SPORT uczestnictwo w kursach tanecznych z oferty Szkoły, obejmujących 4 zajęcia/godziny lekcyjne w ramach kursu. Decydując się na uczestnictwo w wybranym kursie, Posiadacz Karty Multisport  PLUS / Fit Profit / MEDICOVER SPORT deklaruje swoją regularną obecność na zajęciach w ramach wybranego kursu.

2) Posiadacz Karty Multisport PLUS / Fit Profit /MEDICOVER SPORT jest uprawniony w ramach karty do uczestnictwa w 1 zajęciach dziennie w każdej naszej lokalizacji.

3) Posiadacz Karty Multisport PLUS / Fit Profit / MEDICOVER SPORT przed zajęciami jest zobowiązany do każdorazowego okazania dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości oraz użycia swojej Karty Multisport PLUS / Fit Profit / MEDICOVER SPORT.

KAUCJA

4) Przy zapisie na kurs należy wpłacić KAUCJĘ ZWROTNĄ, na co najmniej 2 dni przed rozpoczęciem zajęć - kaucja płatna jest gotówką w recepcji szkoły.

5)      Wysokość kaucji wynosi 40 PLN.

a)     w przypadku wykorzystania wszystkich zajęć z cyklu kaucja zwracana jest w całości!

b)     w przypadku nieobecności na zajęciach KAUCJA PRZEPADA.

c)     w przypadku rezygnacji z kursu KAUCJA PRZEPADA.

d)     ZWROT KAUCJI odbywa się na podstawie DOWODU WPŁATY kaucji; po zakończeniu kursu (lub na ostatnich zajęciach) Posiadacz Karty Multisport PLUS / Fit Profit / MEDICOVER SPORT zobowiązany jest zgłosić się po odbiór kaucji do recepcji szkoły. W przypadku nieodebrania kaucji w przeciągu 1 TYGODNIA od zakończenia kursu KAUCJA PRZEPADA.

ODRABIANIE

6)     Odrabianie nieobecności możliwe jest w ciągu 1 tygodnia od daty opuszczonych zajęć. Nieobecność można odrobić wyłącznie na innym kursie niż ten. na który uczęszcza się regularnie. Nieobecność oraz wybrany kurs na, którym Posiadacz Karty Multisport PLUS / Fit Profit / MEDICOVER SPORT chce odrobić opuszczone zajęcia, należy zgłaszać wcześniej w formie mailowej na info@bestime.pl. Odrobić można jedne zajęcia w ciągu trwania całego kursu.

7)     Odrabianie jest możliwe na wybranym kursie, jeżeli są wolne miejsca w grupie. Odrabiać nie można na 1 zajęciach rozpoczynającego się  kursu!

8)     Udział w zajęciach jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją powyższego regulaminu. W przypadku nieścisłości i pytań należy wyjaśnić je przed przystąpieniem do zajęć osobiście, telefonicznie 618720090 lub za pomocą poczty elektronicznej (info@bestime.pl) kontaktując się z recepcją szkoły.

ul. Fredry 6 00-097 Warszawa
http://www.benefitsystems.pl/

Cuba Libre - Latin Dance Club

UWAGA! dla wszystkich posiadaczy ważnego karnetu Bestime, wejście do Cuba Libre GRATIS! To nowe, wypełnione niepowtarzalnym klimatem miejsce, na jakie Poznań czekał od zawsze. W pełni latynoski klub w samym centrum Poznania, w którym przez siedem dni w tygodniu można bawić się przy gorących rytmach salsy, merengue, bachaty, samby i nie tylko...

ul. Wrocławska 21, Poznań tel. +48 61 852 31 57

http://www.cuba-libre.pl

 
FitProfit

FitProfit

Nasz program zawiera szeroki wachlarz świadczeń pracowniczych „skrojony na miarę” potrzeb firm i ich pracowników. Rozpatrujemy indywidualnie wszystkie pomysły i potrzeby pracodawców działających na rzecz swoich pracowników, umożliwiając im współpracę przy tworzeniu opcji „pakietu dla siebie”

OBOWIĄZUJE REGULAMIN BENEFIT SYSTEM - WYŻEJ

http://www.fitprofit.pl/o_programie/o_firmie_vanitystyle.pl

 
OK SYSTEM

OK SYSTEM

  • Na karnet OK System można wejść na jedne zajęcia dziennie kursu regularnego.
  • Dopłata do wejścia jest uzależniona od karnetu OK Systemu, jaki posiadacie.

OBOWIĄZUJE REGULAMIN BENEFIT SYSTEM - WYŻEJ

http://www.oksystem.pl/o-nas/

Termny Maltańskie

Kompleks sportowo-rekreacyjny Termy Maltańskie to doskonałe miejsce wypoczynku i relaksu, miejsce dla tych, którzy aktywnie uprawiają sport i dla tych, którzy mają ochotę na chwilę wytchnienia od zabieganej codzienności. W tym całorocznym obiekcie skorzystać można nie tylko z profesjonalnie wyposażonych basenów sportowych, ale i z szeregu atrakcji hali basenów rekreacyjnych: w tropikalnej zieleni i dynamicznych barwach inspirowanych karaibskimi wyspami, można stawić czoła napierającym falom, doświadczyć emocji szybkiego i zakręconego zjazdu, ale i poddać się relaksacyjnemu działaniu ciepła i energii wodnego żywiołu. Niezwykle atrakcyjny Świat Saun, kryjący m.in. kilkanaście rodzajów saun i łaźni, swoim wystrojem a przede wszystkim bogatą i różnorodną ofertą spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Kompleks sportowo-rekreacyjny Termy Maltańskie ul. Termalna 1 61 - 028 Poznań

http://www.termymaltanskie.com.pl/

 
La Escuela
 
 
Powrót do góry