Partnerzy

Partnerzy Bestime

Benefit Systems

Benefit Systems

REGULAMIN

REGULAMIN DOTYCZY ZAJĘĆ TANECZNYCH

na zajęcia ZUMBY FITNESS I BRZUCHO&PUPOMANII kaucja nie obowiązuje

Regulamin bezpłatnego uczestnictwa w kursach tańca organizowanych przez Centrum Tańca „ BESTIME” dla posiadaczy ważnych kart MultiSport PLUS - Benefit Systems, Fit Profit oraz OK SYSTEM.

1) Szkoła Tańca „BESTIME” umożliwia Posiadaczom ważnej karty Multisport PLUS / Fit Profit / OK SYSTEM bezpłatne uczestnictwo w kursach tanecznych z oferty Szkoły, obejmujących 4 zajęcia/godziny lekcyjne w ramach kursu. Decydując się na uczestnictwo w wybranym kursie, Posiadacz Karty Multisport  PLUS / Fit Profit / OK SYSTEM deklaruje swoją regularną obecność na zajęciach w ramach wybranego kursu.

2) Posiadacz Karty Multisport PLUS / Fit Profit / OK SYSTEM jest uprawniony w ramach karty do uczestnictwa w 1 zajęciach dziennie.

3) Posiadacz Karty Multisport PLUS / Fit Profit / OK SYSTEM przed zajęciami jest zobowiązany do każdorazowego okazania dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości, użycia swojej Karty Multisport PLUS / Fit Profit / OK SYSTEM oraz wpisania się imiennie na listę wizyt.

4) Przy zapisie na kurs należy wpłacić KAUCJĘ ZWROTNĄ, na co najmniej 2 dni przed rozpoczęciem zajęć - kaucja płatna jest gotówką w recepcji szkoły.

5) Wysokość kaucji wynosi 20 PLN. Kaucja jest zwracana gdy uczestnik ukończy kurs - po ostatnich zajęciach – pod warunkiem uczestniczenia w 4 zajęciach kursu. Uczestnik ma prawo zgłosić się po kaucję do 7 dni po zakończeniu kursu ( zwrot odbywa się na podstawie dowodu wpłaty kaucji), nie odebrana w tym czasie kaucja przepada.

W PRZYPADKU REZYGNACJI Z KURSU KAUCJA PRZEPADA.

ul. Fredry 6 00-097 Warszawa

http://www.benefitsystems.pl/

 
Cuba Libre - Latin Dance Club

Cuba Libre - Latin Dance Club

UWAGA! dla wszystkich posiadaczy ważnego karnetu Bestime, wejście do Cuba Libre GRATIS! To nowe, wypełnione niepowtarzalnym klimatem miejsce, na jakie Poznań czekał od zawsze. W pełni latynoski klub w samym centrum Poznania, w którym przez siedem dni w tygodniu można bawić się przy gorących rytmach salsy, merengue, bachaty, samby i nie tylko...

ul. Wrocławska 21, Poznań tel. +48 61 852 31 57

http://www.cuba-libre.pl

 
FitProfit

FitProfit

Nasz program zawiera szeroki wachlarz świadczeń pracowniczych „skrojony na miarę” potrzeb firm i ich pracowników. Rozpatrujemy indywidualnie wszystkie pomysły i potrzeby pracodawców działających na rzecz swoich pracowników, umożliwiając im współpracę przy tworzeniu opcji „pakietu dla siebie”

OBOWIĄZUJE REGULAMIN BENEFIT SYSTEM - WYŻEJ

http://www.fitprofit.pl/o_programie/o_firmie_vanitystyle.pl

 
OK SYSTEM

OK SYSTEM

  • Na karnet OK System można wejść na jedne zajęcia dziennie kursu regularnego.
  • Dopłata do wejścia jest uzależniona od karnetu OK Systemu, jaki posiadacie.

OBOWIĄZUJE REGULAMIN BENEFIT SYSTEM - WYŻEJ

http://www.oksystem.pl/o-nas/

 
Restauracja Czerwone Sombrero

Restauracja Czerwone Sombrero

Czerwone Sombrero to dbałość o autentyczność w każdym szczególe.

http://www.czerwone-sombrero.pl/

 
Muchos Patatos

Muchos Patatos

To pierwsze, jedyne w swoim rodzaju miejsce w Poznaniu, w którym przez 6 dni w tygodniu można bawić się przy gorących latynoskich rytmach.

ul. Szewska 2 61-760 Poznań

www.muchos.pl

 
Termny Maltańskie

Termny Maltańskie

Kompleks sportowo-rekreacyjny Termy Maltańskie to doskonałe miejsce wypoczynku i relaksu, miejsce dla tych, którzy aktywnie uprawiają sport i dla tych, którzy mają ochotę na chwilę wytchnienia od zabieganej codzienności. W tym całorocznym obiekcie skorzystać można nie tylko z profesjonalnie wyposażonych basenów sportowych, ale i z szeregu atrakcji hali basenów rekreacyjnych: w tropikalnej zieleni i dynamicznych barwach inspirowanych karaibskimi wyspami, można stawić czoła napierającym falom, doświadczyć emocji szybkiego i zakręconego zjazdu, ale i poddać się relaksacyjnemu działaniu ciepła i energii wodnego żywiołu. Niezwykle atrakcyjny Świat Saun, kryjący m.in. kilkanaście rodzajów saun i łaźni, swoim wystrojem a przede wszystkim bogatą i różnorodną ofertą spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Kompleks sportowo-rekreacyjny Termy Maltańskie ul. Termalna 1 61 - 028 Poznań

http://www.termymaltanskie.com.pl/

 
La Escuela

La Escuela

Jesteśmy nowoczesną szkołą językową, która wychodzi naprzeciw wymaganiom współczesnego świata. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego słuchacza oraz maksymalna skuteczność nauki.

ul. Opolska 74 61-405 Poznań (Świerczewo) tel./fax 61 832 36 44 kom.: 502 563 225

http://www.laescuela.pl/

 
B.P. PODRÓŻE W RYTMIE

B.P. PODRÓŻE W RYTMIE

Podróże w rytmie to internetowe biuro podróży.

Tutaj znajdziecie wszystkie aktualne oferty z najciekawszymi promocjami.

Współpracujemy ze wszystkimi najlepszymi touroperatorami na polskim rynku i nie tylko.

http://www.podrozewrytmie.pl

Powrót do góry