PIERWSZY TANIEC

PIERWSZY TANIEC

❤ PIERWSZY TANIEC ❤

Pierwszy taniec jakiego nie zapomnisz!

Nawet jeśli do tej pory z tańcem nie było Ci po drodze oddajcie się w ręcę i nogi Naszych instruktorów :)
Uczymy zupełnie od podstaw, pomagamy na każdym etapie.

Pierwszy taniec Młodej Pary jest wyjątkowym i ważnym wydarzeniem, które na długo pozostaje w pamięci Młodej Pary oraz gości weselnych. To świetna okazja przedstawienia gościom Pary Młodej, a w szczególności Panny Młodej w całej okazałości.

Przygotuj się z nami do pierwszego tańca weselnego.
Wybierz kurs grupowy albo lekcje indywidualne.

Taniec Towarzyski; Walc angielski czy wiedeński kojarzy się z długą suknia, która się pięknie kręci, jest zwiewna i płynie razem z Parą Młodą

Dlatego dla wszystkich młodych Par oraz osoby, które wybierają się na wesele zapraszamy na specjalnie przygotowane kursy w aż 3 rodzajach:

 

PORADNIK JAKI RODZAJ TAŃCA WYBRAĆ NA PIERWSZY TANIEC

 

TANIEC UŻYTKOWY / WESELNY

TANIEC UŻYTKOWY- poziom trudności 2/10- został stworzony po to, aby świetnie bawić się na zabawach, używany również przez pary młode, jako pierwszy taniec weselny.

Kroki tańca użytkowego nie są trudne, największe znaczenie ma tutaj prowadzenie partnera oraz partnerki.

W tańcu weselnym ważny jest odpowiedni dobór kroków i figur. Specjalnie dla narzeczonych wybraliśmy spośród setek schematów te, które są efektowne i stosunkowo proste.

 

Cena za 4 zajęcia - 1h za 1 osobę to100zł (para 200zł cały kurs 4 tygodnie)

AKCEPTUJEMY KARTY:MULTISPORT, FITPROFIT ORAZ OK SYSTEM - dowiedź się więcej w recepcji szkoły tel. 61 872 00 90

Od stycznia 2021 w cenie karnetu 4h practisów GRATIS! (czyli można przychodzić poćwiczyć na salę pod okiem naszej instruktorki)

 

TANIEC TOWARZYSKI

WALC ANGIELSKI- poziom trudności 3/10- kroki podstawowe do walca angielskiego nie są trudne do opanowania. Walc angielski jest tańcem wolnym i eleganckim. Poziom trudności tańca wzrasta wraz z poziomem choreografii. Idealnie nadaje się na choreografię do pierwszego tańca, dodając do kroków podstawowych elementy ozdobne tj. wychylenia, podnoszenia, obroty itp.

 

WALC WIEDEŃSKI- poziom trudności 4/10. Walc wiedeński jest w dużym stopniu tańcem podobnym do walca angielskiego, jednak tańczy się go w zdecydowanie szybszym tempie. Jest bardzo elegancki, duże znaczenie ma płynność wykonania tego tańca. Bardzo często występuje na różnego rodzaju imprezach tj. wesela, bale sylwestrowe, karnawałowe itp.

 

TAŃCE LATYNOAMERYKAŃSKIE- poziom trudności 5/10, są to tańce takie jak samba, cha cha, rumba, jive, salsa, bachata itp. Tańczy się je do gorących rytmów latino. Zdecydowanie dla osób lubiących ruszać bioderkami.

To jeszcze do tańców latynoamerykańskich: Zdecydowanie dla osób lubiących ruszać bioderkami i chcących zaskoczyć gości niestandardowym repertuarem na pierwszy taniec.


Cena za 4 zajęcia - 1h za 1 osobę to100zł (para 200zł cały kurs 4 tygodnie)

Od stycznia 2021 w cenie karnetu 4h practisów GRATIS! (czyli można przychodzić poćwiczyć na salę pod okiem naszej instruktorki)

AKCEPTUJEMY KARTY:MULTISPORT, FITPROFIT ORAZ OK SYSTEM - dowiedź się więcej w recepcji szkoły tel. 61 872 00 90

ZAJĘCIA NDYWIDUALNE - UŁOŻENIE CHOREOGRAFIE DO WYBRANEGO UTWORU

Indywidualne zajęcia, przygotowanie do pierwszego tańca Młodej Pary na weselu: nauka kroków , ułożenie choreografii do wybranego tańca lub wybranego przez Państwa utworu, oraz pomoc przy doborze piosenki na pierwszy taniec. Również nauka tańca do zabawy z gośćmi na weselu.
Tempo zajęć, poziom nauki tańca  oraz tańce dostosowane są do Państwa potrzeb.

Posiadamy ogromne doświadczenie, przygotowaliśmy już setki par do wesela ❤

cena za indywidualne zajęcia (60min.) 1 para + 1 instruktor 150 PLN za 60 min.

- 2 pary + 1 instruktor 240 PLN- jedna osoba + 1 instruktor 100 PLN

 

Najnowsze wydarzenia

WIECZÓR PANIEŃSKI

WIECZÓR PANIEŃSKI

Jeśli chcesz, byśmy zorganizowali dla Was noc pełną niezapomnianych wrażeń, zapraszamy do skorzystania naszej oferty – Wieczory Panieńskie.
PIERWSZY TANIEC

PIERWSZY TANIEC

Przygotuj się z nami do pierwszego tańca weselnego. Wybierz kurs grupowy albo lekcje indywidualne. Ułożymy dla Was choreografię na 1 taniec!
Powrót do góry