SEXY DANCE

SEXY DANCE

Chcesz poczuć się naprawdę kobieco? Sexy Dance to jest to!
Ten kurs sprawi, że każda kobieta poczuje się atrakcyjniejszą, wzmocni swoją kondycję fizyczną oraz nada swoim codziennym ruchom gracji i wyjątkowego powabu. Na zajęciach panie dowiedzą się - nie tylko jak przełożyć dowolny styl taneczny na „szpilki” - ale także, jak w sposób świadomy i skuteczny korzystać ze swoich wdzięków oraz kobiecych gestów.
Świetna propozycja dla kobiet, które chcą odnaleźć w sobie kobiecość, poznać lepiej własne ciało i z wdziękiem budzić podziw innych poprzez taniec.
Przeciągania, kocie ruchy, kołysanie biodrami i obroty to stałe fragmenty układu choreograficznego, który jest główną częścią zajęć. Tego rodzaju ćwiczenia doskonale wpływają zarówno na ciało jak i na psychikę kobiety. Oprócz tego, że wzmacniają oraz pomagają spalić kalorie, to przede wszystkim uczą seksownego sposobu poruszania się oraz dodają pewności siebie.

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:
Czas trwania zajęć: 60 minut
Poziomy: PO - poziom otwarty -  można dołączyć w każdej chwili
Taniec: solo
Wymagane umiejętności: można rozpocząć bez znajomości jakiegokolwiek tańca
Zajęcia prowadzone raz w tygodniu, przez 4 tygodni, z możliwością przedłużania na kolejne edycje.
Jak się ubrać: długie lub krótkie sportowe, dresowe spodnie lub leginsy, które nie krepują ruchów; wygodna bluzka z krótkim lub długim rękawem; buty sportowe, baletki, jazzówki lub buty na wygodnym obcasie.

Zapraszamy na Sexy do Bestime!

SEXY DANCE Kursy

Nazwa Start Dzień i godzina Poziom Instruktor Szczegóły
SEXY DANCE 25 czerwca 2019 wtorek 20:00 - 21:00 OPEN Viki
SEXY DANCE 4 czerwca 2019 wtorek 20:00 - 21:00 OPEN Viki

SEXY DANCE Instruktorzy

Powrót do góry