STREFA KOBIET W BESTIME | 08.03

STREFA KOBIET W BESTIME | 08.03


ZAPRASZAMY WSZYSTKIE KOBIETY 8 MARCA DO BESTIME!

 
Już 8 marca będziemy celebrować Wasze święto! W programie Strefy Kobiet zajęcia taneczne, bezpłatne badanie analizy składu ciała oraz vouchery od naszych partnerów! 
Sprawdźcie szczegóły i do zobaczenia!
  

PLAN ZAJĘĆ

17:00 - BACHATA LADIES | Ayna
18:00 - BURLESKA | Aga Feld
19:00 - SEXY DANCE | Angelika
19:00 - TANIEC BRZUCHA | Alina
  

KOSZT 

POJEDYNCZE ZAJĘCIA: 30zł lub zarejestrowanie kart benefitowych (z dopłatą 5zł do kart multisport i w zależności od posiadanych pakietów Medicover Sport). Kolejne zajęcia dla posiadaczy kart Benefit: 30zł.
FULL PASS (3 zajęcia): 80zł
  

PARTNERZY WYDARZENIA 

Akademia Wellness
Akademia Wellness przeprowadzi dla Was bezpłatne badanie analizy składu ciała (sprawdzenie wieku metabolicznego, zawartości wody, mięśni, tkanki tłuszczowej itp.) oraz konsultacje na temat poprawy wydajności, regeneracji w sporcie oraz utrzymaniu rezultatów. Badanie będzie dostępne przez cały czas trwania naszego wydarzenia! 
 
Ya SPA - Azjatyckie Masaże
Salon Masażu YA SPA w Poznaniu to miejsce, w którym od pierwszych chwil pobytu poczujesz błogi spokój. Relaksacyjna muzyka oraz unoszacy się zapach olejków zaraz na wejściu zapewnia przyjemną atmosferę. Waszym ciałem zajmą się wykwalifikowane terapeutki pochodzące z różnych miejsc Azji, takich jak Bali i Filipiny. Możesz mieć pewność, że niezależnie od rodzaju wybranego zabiegu trafisz do dobrego masażysty, który odpowiednio zajmie się Twoim ciałem. Szeroka oferta oraz wyjątkowe wnętrza sprawiają, że Ya SPA jest jednym z najczęściej wybieranych salonów masażu w Poznaniu!
 
Instytut Idea fit & SPA
To nowoczesny gabinet kosmetyczny
, który dba o holistyczne podejście do klienta. Miejsce, w którym możesz się zrelaksować i zapomnieć o tym co na zewnątrz, stworzone bardzo starannie, aby każdy z Państwa mógł poczuć się u nas wyjątkowo. Nowoczesne rozwiązania, skuteczne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne nie tylko poprawiają wygląd zewnętrzny, ale wpływają na regenerację umysłu. Nasza kompleksowa oferta daje możliwość długotrwałych efektów. Jesteśmy nastawieni na trendy dzisiejszych czasów, nie pomijając tego co najważniejsze – zdrowia. 
 
LOSOWANIE VOUCHERÓW WŚRÓD UCZESTNICZEK!
Poczas Strefy Kobiet na podstawie losów wrzuconych przez Was do puli wylosujemy 3 osoby, które zgarną voucher od jednego z naszych sponsorów! Jeśli wybierasz się na więcej lekji, masz wiekszą szansę na wygraną!
1 zajęcia = 1 los; 2 zajęcia = 2 losy itd.

 

REJESTRACJA

Aby zapisać się na STREFĘ KOBIET prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres info@bestime.pl, zawierającego imię, nazwisko, wybrane przez Panią zajęcia oraz numer kontaktowy, z "Strefa Kobiet" w tytule. 
W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia dokonania zapisu.

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu; (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres: info@bestime.pl - w tytule wpisując "STREFA KOBIET".

Przelew należy opisać: nieopisane nie będą brane pod uwagę.

Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.

  

REGULAMIN

 
1. Po zakupie karnetu, nie przyjmujemy zwrotów, Uczestnik może jedynie odsprzedać swoje miejsce innej osobie, po wcześniejszym powiadomieniu recepcji, min. 24h przed wydarzeniem.
2. Wydarzenia organizowane przez Szkołę Tańca Bestime odbędą się pod warunkiem zebrania grupy zawierającej min. 15 osób. W przeciwnym razie Organizator ma prawo do odwołania wydarzenia i poinformowania uczestników telefonicznie/mailowo do 2 dni przed warsztatami.
3. Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i zapoznał się z poziomem warsztatów. Uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność, a organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za kontuzje Uczestników.
4. Niestosowne zachowania Uczestników podczas wydarzenia lub niestosowanie się do poleceń Instruktorów może skutkować wyproszeniem Uczestnika z imprezy.
5. Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Bestime akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie.
6. Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia.

 

Najnowsze wydarzenia

STREFA KOBIET W BESTIME | 08.03

STREFA KOBIET W BESTIME | 08.03

Już 8 marca będziemy celebrować Wasze święto! W programie Strefy Kobiet zajęcia taneczne, bezpłatne badanie analizy składu ciała oraz vouch
Powrót do góry