Sabina

Sabina

Dyplomowana instruktorka Belly Dance od 2018 roku.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 2 lat, a przez jej tanecczne życie przewinął się baletowe, taniec nowoczesny i towarzyski. Jednak to taniec orientalny skradł jej serce w wieku 16 lat, w którym niemal od razu zaczęła odnosić sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Pierwszy konkurs i pierwsze miejsce w debiutach na Mistrzostwach Europy w kategorii orientalnego tańca klasycznego. W każdym kolejnym konkursie tanecznym – krajowym czy międzynarodowym, zawsze stawała na podium. Przynależy do formacji tanecznej Sogdiana, z którą także wielokrotnie zdobywała złote medale na Mistrzostwach Europy i innych cenionych konkursach tanecznych.

Od lat prowadzi grupy taneczne, jak także pracuje indywidualnie z tancerkami występującymi na scenie, które również odnoszą na scenie tanecznej ogromne sukcesy.  Jest dodatkowo tancerką występującą na imprezach komercyjnych z pokazami indywidualnymi.

Sabina stale szkoli się pod okiem najlepszych światowych trenerów tańca takich jak: Azad Kaan, Khaled Mahmoud, Camelia, Sahar Samara, Kazafy, Tito Seif, Wael Mansour, Elena Ramazanova, Margarita Darina. Zdobytą wiedzę i umiejętności przekazuje swoim kursantkom.

Powrót do góry