TYDZIEŃ OTWARTY 2021

TYDZIEŃ OTWARTY 2021

Tydzień otwarty w Szkole Tańca Bestime! W dniach od 4 do 10 października zapraszamy Was na  nasze sale taneczne zupełnie za darmo!

Wszyscy nowi klienci, którzy chcą spróbować swoich sił na parkiecie lub planują zacząć swoją przygodę z tańcem, ale nie są pewni jaki styl jest dla nich odpowiedni będą mogli skorzystać z próbnych zajęć w naszej szkole. Jak to zrobić? Poniżej kilka zasad!

Zapoznaj się z naszym planem zajęć obowiązującym w dwóch lokalizacjach i wybierz w których lekcjach chciałbyś/chciałabyś wziąć udział.

Każdy nowy klient, który wcześniej nigdy nie odwiedził naszej szkoły, może wziąć udział w trzech zajęciach podczas tygodnia otwartego całkowicie bezpłatnie (jedne zajęcia w ciągu jednego dnia).

Wyślij formularz zgłoszeniowy lub zapisz się telefoniczne/mailowo i koniecznie dodaj informację, że zapisujesz się w ramach tygodnia otwartego – ZAPISY SĄ OBOWIĄZKOWE!!!

Wszystkie zapisane osoby na zajęcia otrzymają ostateczne potwierdzenie zapisu do dnia 01.10, w zależności od wolnych miejsc w danej grupie.

Jeśli interesują cię zajęcia w parach na poziomie podstawowym – wybierz grupę na poziomie P1. Na zajęcia w parach należy zapisać się ze swoim partnerem.

Dodatkowo każdy nowy klient, który zdecyduje się zostać z nami na dłużej i kupić karnet na kurs/zajęcia fitness, otrzyma rabat 10% na zakup karnetów.

Jeśli nie możesz się zdecydować, który kurs wybrać:
- zapoznaj się z opisem każdego stylu na https://bestime.pl/taniec,
- odwiedź naszego instagrama gdzie znajdziesz filmiki z naszych sal tanecznych: https://www.instagram.com/bestime_centrum_tanca/?hl=pl
- zadzwoń do nas pod numer 730211737 – nasze recepcjonistki na pewno pomogą ci dokonać odpowiedniego wyboru!

Do zobaczenia!

 

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry