WARSZTATY AFRO FUSION | 13.04

WARSZTATY AFRO FUSION | 13.04

 

WARSZTATY AFRO FUSION Z JASONEM BROWNEM PONOWNIE W BESTIME! 

 

Afro Fusion - to połączenie różnych stylów tanecznych, tradycyjnych oraz współczesnych pochodzących z wielu krajów Afryki, z elementami hip hopu, jazz funku czy house'a. 
Dzięki popularyzacji gatunków muzycznych takich jak afro house oraz afro beats, staje się coraz bardziej popularny na całym świecie, taneczne trendy z muzyką afro podbijają social media oraz kluby taneczne.

Jason Brown - pochodzący z Kubby profesjonalny tancerz i choreograf. Ukończył Professional Academy of Arts - Raul Gomez Garcia, gdzie szkolił się z takich styli jak contemporary, modern, hip hop, folk, break dance, salsa. Doświadczenie sceniczne zdobywał tańcząc w zespole tańca wspólczesnego Codanza Cuba, a przez ostatnie lata mieszkał w Chinach, gdzie pracował w teatrach tańca i był członkiem QOTM Theater Company oraz pracował w branży komercyjnej - m.in. występował na scenie podczas koncertów różnych gwiazd i pracował w produkcjach telewizyjnych. 

Zajęcia są prowadzone w języku angielskim.

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

13.04 | 15:00 - 17:00
POZIOM: OPEN

KOSZT: 80zł

 

 REJESTRACJA 

Aby zapisać się na warsztaty prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres info@bestime.pl, zawierającego imię, nazwisko oraz numer kontaktowy, z "warsztaty afro fusion" w tytule.
W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia dokonania zapisu.

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu; (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres: info@bestime.pl - w tytule wpisując "WARSZTATY AFRO FUSION".

Przelew należy opisać: nieopisane nie będą brane pod uwagę.

Dane do przelewu:
Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.

REGULAMIN

 
1. Po zakupie karnetu, nie przyjmujemy zwrotów, Uczestnik może jedynie odsprzedać swoje miejsce innej osobie, po wcześniejszym powiadomieniu recepcji, min. 24h przed wydarzeniem.
2. Wydarzenia organizowane przez Szkołę Tańca Bestime odbędą się pod warunkiem zebrania grupy zawierającej min. 15 osób. W przeciwnym razie Organizator ma prawo do odwołania wydarzenia i poinformowania uczestników telefonicznie/mailowo do 2 dni przed warsztatami.
3. Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i zapoznał się z poziomem warsztatów. Uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność, a organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za kontuzje Uczestników.
4. Niestosowne zachowania Uczestników podczas wydarzenia lub niestosowanie się do poleceń Instruktorów może skutkować wyproszeniem Uczestnika z imprezy.
5. Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Bestime akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie.
6. Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia.

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry