OSTATNIE WARSZTATY Z ELIO! BACHATA SOLO | 25.11

OSTATNIE WARSZTATY Z ELIO! BACHATA SOLO  |  25.11
 
Zapraszamy Was na ostatnie warsztaty w tym roku! Ponownie Elio Nader zabierze Was w świat sensualnej bachaty podczas 2 godzinnych zajęć!
 

ELIO NADER – Instruktor, tancerz, choreograf z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalny tancerz towarzyski, nauczyciel techniki tańca od ponad 10 lat oraz prowadzący Bachata Sensual Master Classes. Brał udział w tworzeniu choreografii do programu Dancing With The Stars MTV w Libanie.Stale bierze udział w lokalnych i międzynarodowych festiwalach tanecznych oraz współpracuje z gwiazdami przy tworzeniu choreografii do ich teledysków oraz koncertów. Podczas zajęć kłądzie nacisk na technike i muzykalność, a przy okazji zaraża wszystkich swoją pozytywną energią i uśmiechem.

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

To ostatnia szansa na zajęcia pod okiem Elio w najbliższym czasie. Nie możecie tego przegapić!

  

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE | 18.12

GODZINA: 20:00 - 22:00
TECHNIKA I CHOREOGRAFIA
KOSZT: 70zł za 2 godziny 💵
 
 

REJESTRACJA


Zapisu można dokonać poprzez wysłanie maila ze zgłoszeniem (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres info@bestime.pl - w tytule wpisując
"Warsztaty Bachata Solo z Elio"
 
W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia zapisu.
Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu:
"imię i nazwisko, Warsztaty Bachata Solo z Elio"

Nieopisane przelewy nie będą brane pod uwagę.
 
Dane do przelewu:
Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.
 

REGULAMIN

 
1. Po zakupie karnetu, nie przyjmujemy zwrotów, Uczestnik może jedynie odsprzedać swoje miejsce innej osobie, po wcześniejszym powiadomieniu recepcji, min. 24h przed wydarzeniem.
2. Wydarzenia organizowane przez Szkołę Tańca Bestime odbędą się pod warunkiem zebrania grupy zawierającej min. 15 osób. W przeciwnym razie Organizator ma prawo do odwołania wydarzenia i poinformowania uczestników telefonicznie/mailowo do 2 dni przed warsztatami.
3. Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i zapoznał się z poziomem warsztatów. Uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność, a organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za kontuzje Uczestników.
4. Niestosowne zachowania Uczestników podczas wydarzenia lub niestosowanie się do poleceń Instruktorów może skutkować wyproszeniem Uczestnika z imprezy.
5. Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Bestime akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie.
6. Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia.
 
 

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry