BELLY DANCE Z WOALEM I 12.05

BELLY DANCE Z WOALEM  I 12.05
ZAPRASZAMY NA KOLEJNE WARSZTATY TAŃCA BRZUCHA Z REKWIZYTEM W BESTIME!
 

ALINA ZNAMIEC - laureatka wielu prestiżowych konkursów w kraju i za granicą. Stawała na podium w kategoriach solowych, duetach i grupach na m.in. Eastern European Oriental Championship, Diamonds of Orient, Raks Glam czy Stars Oriental Dance Cup. Uczyła się od światowych gwiazd bellydance, m.in. Yana Krupa (UA), Mercedes Nieto (H), Shahrazad (USA/EG), Randa Kamel (EG), Kazafy (EG), Mohamed Shahin (EG) i wielu innych. Wśród polskich tancerek najbardziej inspirują ją Kasia Wronka i Jamilah. W tańcu szuka wyzwań i spełnienia. Bellydance okazał się na tyle wymagający, aby stać się jej największą pasją. Jej ulubionymi stylami są: megance (klasyczne choreografie), show z rekwizytami oraz iraqi (szalony taniec włosów). Od 2010 r. tańczy w poznańskim zespole Dalaya Bellydance Group.

Na warsztatach nauczycie się techniki belly dance oraz pracy z rekwizytem - woalem, a to wszystko wykorzystacie w choreografii. Warsztaty skierowane są dla osób zarówno tańczących, jak i dla tych którzy nigdy nie mieli styczności z woalem. Zagłeb się w świat Belly Dance razem z Aliną!

PLAN WARSZTATÓW - 12.05


⭐  12:00 - 14:30  | technika, praca z woalem, choreografia
💸 koszt: 70zł
 

REJESTRACJA


Zapisu można dokonać poprzez wysłanie maila ze zgłoszeniem (imię, nazwisko, numer telefonu, informacja odnośnie wybranego karnetu: full pas/single pass) na adres info@bestime.pl - w tytule wpisując "Warsztaty Belly Dance 25.02".
W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia zapisu.
Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu: imię i nazwisko, Warsztaty Belly Dance 12.05. Nieopisane przelewy nie będą brane pod uwagę.
 
Dane do przelewu:
Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.
 

REGULAMIN

1. Po zakupie karnetu, nie przyjmujemy zwrotów, Uczestnik może jedynie odsprzedać swoje miejsce innej osobie, po wcześniejszym powiadomieniu recepcji, min. 24h przed wydarzeniem.
2. Wydarzenia organizowane przez Szkołę Tańca Bestime odbędą się pod warunkiem zebrania grupy zawierającej min. 15 osób. W przeciwnym razie Organizator ma prawo do odwołania wydarzenia i poinformowania uczestników telefonicznie/mailowo do 2 dni przed warsztatami.
3. Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i zapoznał się z poziomem warsztatów. Uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność, a organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za kontuzje Uczestników.
4. Niestosowne zachowania Uczestników podczas wydarzenia lub niestosowanie się do poleceń Instruktorów może skutkować wyproszeniem Uczestnika z warsztatów.
5. Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Bestime akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie.
6. Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia.
 
 

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry