WARSZTATY DANCEHALL INTENSIVE W BESTIME! JUŻ 19-20.02!

WARSZTATY DANCEHALL INTENSIVE W BESTIME! JUŻ 19-20.02!
 
Warsztaty DANCEHALL INTENSIVE pierwszy raz w Bestime!

Zapraszamy już 19 i 20 lutego na DANCEHALL INTENSIVE z Medżik, Agatą i Mikhalem!

Pierwsze takie wydarzenie w Bestime! Dancehallowy weekend z trzema topowymi nauczycielami!

Jeżeli jesteś miłośnikiem dancehallu i chcesz poczuć jamajski klimat, musisz być z nami! 4 techniki, 6 zajęć, łącznie 9 godzin tańca. Przygotujcie ogromne pokłady energii i widzimy się już w lutym! 

 
Plan Warsztatów DANCEHALL INTENSIVE:

⭐ 19.02- sobota
12:30 – Agata – Dancehall female
14:15 – Agata – Dancehall open
16:15 – Medżik – Dancehall smooth

⭐ 20.02 – niedziela
11:00 – Medżik – Dancehall female
12:45 – Mikhal – Dancehall steps
14:45 – Mikhal – Dancehall open 

Taka kadra i różnorodność technik gwarantuje wam maksymalny rozwój, poznanie nowości tanecznych prosto z Jamajki,  nowe wyzwania, wylanie litrów potu i otrzymanie bomby dobrej energii zarówno od instruktorów jak i innych uczestników.

 
O INSTRUKTORACH:
 

Magda Medżik Mieczkowska
- Związana z tańcem od 2006 roku. Wykształcenie taneczne:
2011-2013 – Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Choreografia i inne techniki tańca 2012-2013 – Studium Pedagogiczne
- Doświadczenie taneczne:
Magda tańczy Dancehall od 2015 roku. W tym czasie udało się jej osiągnąć: 2017 – zajęcie 3 miejsca w zawodach solo powyżej 16 lat Dancehall or Die 2017 – zajęcie 2 miejsca w eliminacji do paryskiego finału Dancehall Master World Choreo; 2017 – do teraz: współpraca z Young Stars Dance / obstawianie koncertów, teledysków.
2018 – wygrana podczas eliminacji do finału zawodów Dancehall Master World Choreo; 2019 – zajęcie 1 miejsca w zawodach RvD w Katowicach 2019 – 2 miejsce w finale w Paryżu podczas Dancehall Master World Choreo; 2019 – reklama Coca-Coli, spot taneczny.

Doświadczenie instruktorskie:
2016 – do teraz – instruktor Dancehall, prowadzenie zajęć i warsztatów tanecznych w całej Polsce oraz na świecie (Paryż);
2010-2019 – instruktor tańca Street Dance; Sędziowanie zawodów tanecznych w Polsce.

Magda: "Kursantom chcę przekazać całą moją pasję i wiedzę z zakresu danego stylu tanecznego. Chcę poprawić ich samoocenę , zajęcia mają być przede wszystkim formą relaksu i rozrywki.
Nie każdy kursant musi aspirować na tancerza zawodowego, natomiast, jeśli widzę predyspozycje bądź tzw. talent – staram się pchać taką osobę jeszcze bardziej w rozwój taneczny/osobisty.
W tańcu ważny jest dla mnie zarówno wyraz sceniczny jak i technika. Dużą uwagę przywiązuję do poprawnego wykonywania kroków, dynamiki oraz rytmu.
Choreografia jest tak samo ważna jak freestyle dlatego moje zajęcia są zróżnicowane tematycznie oraz zadaniowo"

Agata Ligas
Przygodę z dancehallem rozpoczęła się w 2015 roku, dołączając do K-licious Dance Company trenując pod okiem Kasi Jukowskiej. Brała udział w licznych warsztatach np. Mad VibeProduction, Wicked Dance Events, Stay.so!. Warto tez dodać, że przez 3 miesiące regularnie uczęszczała na szereg treningów prowadzonych przez Sir. Ledgena (Jamajczyka zamieszkałego w Stanach Zjednoczonych), który wywarł ogromny wpływ na jej rozwój. Trzy razy poleciała na Jamajkę, by szkolić się z samego 'źródła'- miejsca, z którego pochodzi kultura Dancehall. Wzięła lekcje od ekip takich jak Black Eagles, OverloadSkankaz, SopremeBlazzaz, XqluzivDancers, GhettoLegacy... a także od Dancing Rebel, PrettyPretty, ShellyXpressionz, BoysieRoses...
Od 2018 roku trenerka ekpiyMonsoon ćwiczącej w szkole tańca Street Dance Academy.Od 2019 trenerka dancehall/afro w szkole tańca Fuego w Lubinie. Również od 2019 roku trenerka ekipy Good Attitude w K-licious Dance Company we Wrocławiu.
 Agata nie wyobraża sobie dnia bez tańca, a każda chwila jej życia jest wypełniona muzyką.
Na swoich zajęciach stawia na vibe i feeling, dobrą zabawę i tzw 'community', żeby każdy na sali czuł się komfortowo.

Wybrane osiągnięcia z grupą dancehallową Mad Attitude i indywidualne:
-1 miejsce w kategorii formcje na SkillzDemUp 2017, Praga Czechy
-5 miejsce w kategorii StageKillaz na Dancehall International 2018, Barcelona Hiszpania
-1 miejsce w kategorii 1vs1 battles na Dancehall International Poland Pre-selection 2019, Polska
-top16 w kategorii 1vs1 battles na Dancehall International 2019, Barcelona Hiszpania
-1 miejsce w kategorii Dancehall 1vs1 na SDK Poland 2019
-top8 w kategorii 1vs1 battlesDancehall na SDK Europe 2019, Brno Czechy
-2 miejsce w kategorii 1vs1 battlesDancehall na Baltic Games 2019, Polska
-2 miejsce w kategorii 2vs2 Dancehall 15+ na Dancehall Challenge 2019, Polska
-1 miejsce w kategorii 1vs1 Dancehall 19+, DancehallorDie, 2021
-1 miejsce w kategorii 1vs1 Dancehall 19+, Mashup di place, 2021

 
Mikhal
Członek wielokrotnie nagradzanej, profesjonalnej grupy Xqlusiv Dancers z St. Thomas na Jamajce. " FreeFlow Dancehall to nazwa nadana naszemu stylowi tanecznemu. Chodzi o to, aby czuć się swobodnie w środowisku pełnym energii i dobrej wibracji. Magiczne połączenie starych i nowych szkół dancehall, przeplatane ruchami afrocentrycznymi (KUMINA, REVIVAL, BRUCKINS I JONKUNNO)." Grupa jest laureatem wielu konkursów, w tym nagród takich jak JCDC World Reggae Dance Championships czy KFC Skankaz.
 

KOSZT


💵 Pojedyncze zapisy:
- FULL PASS - 320zł
- ONE DAY PASS - 170zł
- MALE FULL PASS - 220zł
 
💵 Grupy 5-osobowe:
 - FULL PASS - 290zł/os.

 

REJESTRACJA


Zapisu można dokonać poprzez wysłanie maila ze zgłoszeniem (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres info@bestime.pl - w tytule wpisując "Warsztaty Dancehall Intensive"
 
W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o wpłatę zaliczki (bezzwrotnej) w wysokości 100zł do 3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia zapisu, a pozostałą kwotę należy wpłacić w dniu warsztatów.  Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu: imię i nazwisko, Warsztaty Dancehall Intensive.
Nieopisane przelewy nie będą brane pod uwagę.
 
Dane do przelewu:
Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.
 
Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez CENTRUM TAŃCA BESTIME akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia. 
 

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry