WARSZTATY DANCEHALL INTENSIVE W BESTIME! JUŻ 19-20.02!

WARSZTATY DANCEHALL INTENSIVE W BESTIME! JUŻ 19-20.02!
 
Warsztaty DANCEHALL INTENSIVE pierwszy raz w Bestime!

Zapraszamy już 19 i 20 lutego na DANCEHALL INTENSIVE z Medżik, Agatą i Mikhalem!

Pierwsze takie wydarzenie w Bestime! Dancehallowy weekend z trzema topowymi nauczycielami!

Jeżeli jesteś miłośnikiem dancehallu i chcesz poczuć jamajski klimat, musisz być z nami! 4 techniki, 6 zajęć, łącznie 9 godzin tańca. Przygotujcie ogromne pokłady energii i widzimy się już w lutym! 

 
Plan Warsztatów DANCEHALL INTENSIVE:

⭐ 19.02- sobota
12:30 – Agata – Dancehall female
14:15 – Agata – Dancehall open
16:15 – Medżik – Dancehall smooth

⭐ 20.02 – niedziela
11:00 – Medżik – Dancehall female
12:45 – Mikhal – Dancehall steps
14:45 – Mikhal – Dancehall open 

Taka kadra i różnorodność technik gwarantuje wam maksymalny rozwój, poznanie nowości tanecznych prosto z Jamajki,  nowe wyzwania, wylanie litrów potu i otrzymanie bomby dobrej energii zarówno od instruktorów jak i innych uczestników.

 
O INSTRUKTORACH:
 

Magda Medżik Mieczkowska
- Związana z tańcem od 2006 roku. Wykształcenie taneczne:
2011-2013 – Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Choreografia i inne techniki tańca 2012-2013 – Studium Pedagogiczne
- Doświadczenie taneczne:
Magda tańczy Dancehall od 2015 roku. W tym czasie udało się jej osiągnąć: 2017 – zajęcie 3 miejsca w zawodach solo powyżej 16 lat Dancehall or Die 2017 – zajęcie 2 miejsca w eliminacji do paryskiego finału Dancehall Master World Choreo; 2017 – do teraz: współpraca z Young Stars Dance / obstawianie koncertów, teledysków.
2018 – wygrana podczas eliminacji do finału zawodów Dancehall Master World Choreo; 2019 – zajęcie 1 miejsca w zawodach RvD w Katowicach 2019 – 2 miejsce w finale w Paryżu podczas Dancehall Master World Choreo; 2019 – reklama Coca-Coli, spot taneczny.

Doświadczenie instruktorskie:
2016 – do teraz – instruktor Dancehall, prowadzenie zajęć i warsztatów tanecznych w całej Polsce oraz na świecie (Paryż);
2010-2019 – instruktor tańca Street Dance; Sędziowanie zawodów tanecznych w Polsce.

Magda: "Kursantom chcę przekazać całą moją pasję i wiedzę z zakresu danego stylu tanecznego. Chcę poprawić ich samoocenę , zajęcia mają być przede wszystkim formą relaksu i rozrywki.
Nie każdy kursant musi aspirować na tancerza zawodowego, natomiast, jeśli widzę predyspozycje bądź tzw. talent – staram się pchać taką osobę jeszcze bardziej w rozwój taneczny/osobisty.
W tańcu ważny jest dla mnie zarówno wyraz sceniczny jak i technika. Dużą uwagę przywiązuję do poprawnego wykonywania kroków, dynamiki oraz rytmu.
Choreografia jest tak samo ważna jak freestyle dlatego moje zajęcia są zróżnicowane tematycznie oraz zadaniowo"

Agata Ligas
Przygodę z dancehallem rozpoczęła się w 2015 roku, dołączając do K-licious Dance Company trenując pod okiem Kasi Jukowskiej. Brała udział w licznych warsztatach np. Mad VibeProduction, Wicked Dance Events, Stay.so!. Warto tez dodać, że przez 3 miesiące regularnie uczęszczała na szereg treningów prowadzonych przez Sir. Ledgena (Jamajczyka zamieszkałego w Stanach Zjednoczonych), który wywarł ogromny wpływ na jej rozwój. Trzy razy poleciała na Jamajkę, by szkolić się z samego 'źródła'- miejsca, z którego pochodzi kultura Dancehall. Wzięła lekcje od ekip takich jak Black Eagles, OverloadSkankaz, SopremeBlazzaz, XqluzivDancers, GhettoLegacy... a także od Dancing Rebel, PrettyPretty, ShellyXpressionz, BoysieRoses...
Od 2018 roku trenerka ekpiyMonsoon ćwiczącej w szkole tańca Street Dance Academy.Od 2019 trenerka dancehall/afro w szkole tańca Fuego w Lubinie. Również od 2019 roku trenerka ekipy Good Attitude w K-licious Dance Company we Wrocławiu.
 Agata nie wyobraża sobie dnia bez tańca, a każda chwila jej życia jest wypełniona muzyką.
Na swoich zajęciach stawia na vibe i feeling, dobrą zabawę i tzw 'community', żeby każdy na sali czuł się komfortowo.

Wybrane osiągnięcia z grupą dancehallową Mad Attitude i indywidualne:
-1 miejsce w kategorii formcje na SkillzDemUp 2017, Praga Czechy
-5 miejsce w kategorii StageKillaz na Dancehall International 2018, Barcelona Hiszpania
-1 miejsce w kategorii 1vs1 battles na Dancehall International Poland Pre-selection 2019, Polska
-top16 w kategorii 1vs1 battles na Dancehall International 2019, Barcelona Hiszpania
-1 miejsce w kategorii Dancehall 1vs1 na SDK Poland 2019
-top8 w kategorii 1vs1 battlesDancehall na SDK Europe 2019, Brno Czechy
-2 miejsce w kategorii 1vs1 battlesDancehall na Baltic Games 2019, Polska
-2 miejsce w kategorii 2vs2 Dancehall 15+ na Dancehall Challenge 2019, Polska
-1 miejsce w kategorii 1vs1 Dancehall 19+, DancehallorDie, 2021
-1 miejsce w kategorii 1vs1 Dancehall 19+, Mashup di place, 2021

 
Mikhal
Członek wielokrotnie nagradzanej, profesjonalnej grupy Xqlusiv Dancers z St. Thomas na Jamajce. " FreeFlow Dancehall to nazwa nadana naszemu stylowi tanecznemu. Chodzi o to, aby czuć się swobodnie w środowisku pełnym energii i dobrej wibracji. Magiczne połączenie starych i nowych szkół dancehall, przeplatane ruchami afrocentrycznymi (KUMINA, REVIVAL, BRUCKINS I JONKUNNO)." Grupa jest laureatem wielu konkursów, w tym nagród takich jak JCDC World Reggae Dance Championships czy KFC Skankaz.
 

KOSZT


💵 Pojedyncze zapisy:
- FULL PASS - 320zł
- ONE DAY PASS - 170zł
- MALE FULL PASS - 220zł
 
💵 Grupy 5-osobowe:
 - FULL PASS - 290zł/os.

 

REJESTRACJA


Zapisu można dokonać poprzez wysłanie maila ze zgłoszeniem (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres info@bestime.pl - w tytule wpisując "Warsztaty Dancehall Intensive"
 
W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o wpłatę zaliczki (bezzwrotnej) w wysokości 100zł do 3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia zapisu, a pozostałą kwotę należy wpłacić w dniu warsztatów.  Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu: imię i nazwisko, Warsztaty Dancehall Intensive.
Nieopisane przelewy nie będą brane pod uwagę.
 
Dane do przelewu:
Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.
 
Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez CENTRUM TAŃCA BESTIME akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia. 
 

Najnowsze wydarzenia

WIECZÓR PANIEŃSKI

WIECZÓR PANIEŃSKI

Jeśli chcesz, byśmy zorganizowali dla Was noc pełną niezapomnianych wrażeń, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – Wieczory Panieńskie
Powrót do góry