Warsztaty HIGH HEELS Basic vol.3 🌺

Warsztaty HIGH HEELS Basic vol.3 🌺
Warsztaty HIGH HEELS BASIC VOL. 3
 Wracamy z Waszymi ulubionymi warsztatami dla początkujących! High Heels Basic vol.3 już 18.03
Będziecie mieli okazję popracować nad techniką high heels i doskonalić ją krok po kroku. Poza nauką chodzenia na szpilkach na warsztatach stawiamy nacisk na muzykalność, pracę w parterze (floorwork),
pracę włosami oraz pogłębianie pewności siebie!
 
❤️ 1 dzień
❤️ 3 dobrze wam znane instruktorki
❤️ technika i 3 choreografie
👉łącznie 4,5 godzin tańca!
Przygotujcie się na dużą dawkę kobiecości, seksapilu i dobrej energii!
 
Plan Warsztatów HIGH HEELS BASIC VOL. 3
18.03.2023
⭐ 11:00 - 12:30 - technika + choreografia // BASIA HUCHWAJDA //
⭐ 12:45 - 14:15 - floorwork + choreografia // JULIA BILIŃSKA  //
⭐ 14:30- 16:00 - muzykalność + choreografia // JULIA ANTKOWIAK //
 
 
👏 O instruktorkach:
💃 Basia Huchwajda -  Z tańcem związana od najmłodszych lat. Trenowała różne style pod okiem znakomitych tancerzy i trenerów zajmując wysokie miejsca na licznych zawodach. Od ponad 9 lat związana z zawodową rewią taneczną Faboulos Anima. Aktualnie tancerka i nauczyciel stylu high heels, założycielka własnego programu tanecznego Heels by Huchwa, który kształci nowe osoby pod katem rozwoju tanecznego, performancu oraz jakości ruchu. Organizatorka licznych projektów high heelsowych. Nieprzerwanie uczestniczka wielu warsztatów z najlepszymi choreografami w Polsce i nie tylko.
💃 Julia Antkowiak - Tancerka i choreografka z wieloletnim doświadczeniem. Zaczynała od tańca współczesnego i kontynuowała swoją edukację przechodząc przez różne techniki, aż natrafiła na choreografię, w której czuje się najpewniej. Absolwentka kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej na poznańskim AWF-ie, nieustannie szkoli się zarówno w Polsce jak i za granicą. Ponad dwa lata temu zapałała miłością również do tańca high-heels, w którym miała okazję się szkolić od Aishy Francis w San Francisco, czy Kiiry Harper w Nowym Jorku. Julia porusza się również w świecie komercyjnym, gdzie miała okazję odpowiadać zarówno za choreografię, jak i brać czynny udział np. w teledysku Mięthy i Natalii Szroeder “Zanim pójdziesz”.
 
💃  Julia Bilińska - tancerka i choreografka z tańcem związana od najmłodszych lat. Od 15 lat rozwija się w stylach jazz oraz modern, a od 2 lat odnalazła również pasję w High Heels. Dzięki znajomości baletu oraz techniki tańca klasycznego, wskoczenie w szpilki przyszło stosunkowo szybko i z radością dzieli się swoją wiedzą w tym zakresie z kursantkami. Jest wielokrotną medalistką mistrzostw Polski, Europy i Świata oraz stypendystką europejskich programów tanecznych (Danzart Festival Sycylia, Dancer At Work Florencja). Stale szkoli się od najlepszych instruktorów zarówno w Polsce, jak i poza nią, reularnie jeździ do Londynu uczyć się w najlepszych londyńskich studiach. Działa również w świecie komercyjnym, ma na swoim koncie współpracę przy pokazie z projektantem mody oraz udział i współtworzenie choreografii do teledysku. 
 

KOSZT


140zł - pierwsze 10 osób 💸
150zł - kolejne osoby   💵
 

REJESTRACJA


Zapisu można dokonać poprzez wysłanie maila ze zgłoszeniem (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres info@bestime.pl - w tytule wpisując
"Warsztaty High Heels Intensive Vol. 3"
W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia zapisu.
Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu:
imię i nazwisko, Warsztaty High Heels Basic Vol.3

Nieopisane przelewy nie będą brane pod uwagę.
 
Dane do przelewu:
Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.
 

REGULAMIN

 
1. Po zakupie karnetu, nie przyjmujemy zwrotów, Uczestnik może jedynie odsprzedać swoje miejsce innej osobie, po wcześniejszym powiadomieniu recepcji, min. 24h przed wydarzeniem.
2. Wydarzenia organizowane przez Szkołę Tańca Bestime odbędą się pod warunkiem zebrania grupy zawierającej min. 15 osób. W przeciwnym razie Organizator ma prawo do odwołania wydarzenia i poinformowania uczestników telefonicznie/mailowo do 2 dni przed warsztatami.
3. Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i zapoznał się z poziomem warsztatów. Uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność, a organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za kontuzje Uczestników.
4. Niestosowne zachowania Uczestników podczas wydarzenia lub niestosowanie się do poleceń Instruktorów może skutkować wyproszeniem Uczestnika z imprezy.
5. Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Bestime akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie.
6. Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia.
 
 

Najnowsze wydarzenia

WIECZÓR PANIEŃSKI

WIECZÓR PANIEŃSKI

Jeśli chcesz, byśmy zorganizowali dla Was noc pełną niezapomnianych wrażeń, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – Wieczory Panieńskie
Powrót do góry