BRAK MIEJSC!

BRAK MIEJSC!

Zapraszamy serdecznie na otwarte warsztaty High Heels z Kubą Walicą.

Absolwent studium taneczno-choreograficznego w Krakowie. Ukończył roczny kurs Mad Catz Mentorship Program. Członek Royalty Experience by Yanis Marshall – jeden z 20 tancerzy z Europy, którzy pracowali na sali tanecznej w Londynie ze światowej sławy choreografem. Uczestnik programu Make it count w Berlinie.

Dzięki wiedzy zdobytej na studiach medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz licznym kursom związanych z fizjologią człowieka Kuba doskonale rozumie mechanikę ruchu i możliwości ciała ludzkiego.

Oprócz świadomości ciała, przywiązuje dużą wagę do emocji i odczuć, które towarzyszą podczas ruchu. To one pozwalają Nam wznieść taniec na wyższy poziom. Dlatego nadrzędnymi cechami Kuby są: otwartość, kreatywność, miłość i ciężka praca.

HIGH HEELS

To obecnie jeden z najpopularniejszych stylów tańca na Świecie. Na warsztatach macie okazje aby pracować nad jego techniką i doskonalić ją krok po kroku z jedynym i niepowtarzalnym Kubą Walicki,. Jeśli jednak szukasz jedynie zajęć typu sexi dance to tu poprzeczka będzie postawiona wyżej. Poza nauką chodzenia na szpilkach, główny nacisk kładziony jest na taniec - muzykalność, pewność siebie, performance. Na każdych warsztatach pracujemy nad nową choreografią, a wy macie okazji pokazać to co najlepsze w was.

 

 

☆★☆29.01.2022 ☆★☆

PLAN WARSZTATÓW☆☆★15:00 - 16:30 High Heels Technika ★☆☆

☆☆★16:30 - 18:00 High Heels Choreo  ★☆☆

 

REJESTRACJA

W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia dokonania zapisu

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu; (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres: info@bestime.pl - w tytule wpisując "WARSZTATY HIGH HEELS".

Przelew należy opisać: nieopisane nie będą brane pod uwagę.

Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.

 

PROGI CENOWE

do 31.12.2021: 100zł

od 01.01.2022: 120zł

O zakwalifikowaniu się do danego progu cenowego decyduje DATA WPŁATY, nie data zapisu.
 
☆★☆★☆★☆★☆LOKALIZACJA☆★☆★☆★☆★☆
Ul. Wrocławska 25

 

Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w planie warsztatów, o których Uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową. Zwrot całości inwestycji jest możliwy tylko do 24 marca, po tym terminie możliwy jest zwrot jedynie 50% opłaty chyba, że uczestnik odsprzeda swoje miejsce innej zainteresowanej Osobie (o czym poinformuje organizatora - najpozniej jeden dzień przed warsztatami)
W przypadku zgłoszenia mniejszej ilości uczestników niż 10 osób, Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania Warsztatów lub zmiany terminu.
 

 

Najnowsze wydarzenia

WIECZÓR PANIEŃSKI

WIECZÓR PANIEŃSKI

Jeśli chcesz, byśmy zorganizowali dla Was noc pełną niezapomnianych wrażeń, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – Wieczory Panieńskie
Powrót do góry