WARSZTATY HIGH HEELS z Kubą Walicą 29.01.2022

WARSZTATY HIGH HEELS z Kubą Walicą 29.01.2022

Zapraszamy serdecznie na otwarte warsztaty High Heels z Kubą Walicą.

Absolwent studium taneczno-choreograficznego w Krakowie. Ukończył roczny kurs Mad Catz Mentorship Program. Członek Royalty Experience by Yanis Marshall – jeden z 20 tancerzy z Europy, którzy pracowali na sali tanecznej w Londynie ze światowej sławy choreografem. Uczestnik programu Make it count w Berlinie.

Dzięki wiedzy zdobytej na studiach medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz licznym kursom związanych z fizjologią człowieka Kuba doskonale rozumie mechanikę ruchu i możliwości ciała ludzkiego.

Oprócz świadomości ciała, przywiązuje dużą wagę do emocji i odczuć, które towarzyszą podczas ruchu. To one pozwalają Nam wznieść taniec na wyższy poziom. Dlatego nadrzędnymi cechami Kuby są: otwartość, kreatywność, miłość i ciężka praca.

HIGH HEELS

To obecnie jeden z najpopularniejszych stylów tańca na Świecie. Na warsztatach macie okazje aby pracować nad jego techniką i doskonalić ją krok po kroku z jedynym i niepowtarzalnym Kubą Walicki,. Jeśli jednak szukasz jedynie zajęć typu sexi dance to tu poprzeczka będzie postawiona wyżej. Poza nauką chodzenia na szpilkach, główny nacisk kładziony jest na taniec - muzykalność, pewność siebie, performance. Na każdych warsztatach pracujemy nad nową choreografią, a wy macie okazji pokazać to co najlepsze w was.

 

 

☆★☆29.01.2022 ☆★☆

PLAN WARSZTATÓW☆☆★15:00 - 16:30 High Heels Technika ★☆☆

☆☆★16:30 - 18:00 High Heels Choreo  ★☆☆

 

REJESTRACJA

W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia dokonania zapisu

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu; (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres: info@bestime.pl - w tytule wpisując "WARSZTATY HIGH HEELS".

Przelew należy opisać: nieopisane nie będą brane pod uwagę.

Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.

 

PROGI CENOWE

do 31.12.2021: 100zł

od 01.01.2022: 120zł

O zakwalifikowaniu się do danego progu cenowego decyduje DATA WPŁATY, nie data zapisu.
 
☆★☆★☆★☆★☆LOKALIZACJA☆★☆★☆★☆★☆
Ul. Wrocławska 25

 

Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w planie warsztatów, o których Uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową. Zwrot całości inwestycji jest możliwy tylko do 24 marca, po tym terminie możliwy jest zwrot jedynie 50% opłaty chyba, że uczestnik odsprzeda swoje miejsce innej zainteresowanej Osobie (o czym poinformuje organizatora - najpozniej jeden dzień przed warsztatami)
W przypadku zgłoszenia mniejszej ilości uczestników niż 10 osób, Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania Warsztatów lub zmiany terminu.
 

 

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry