WARSZTATY HIGH HEELS Z KUBĄ WALICĄ - 19.03

WARSZTATY HIGH HEELS Z KUBĄ WALICĄ - 19.03

Zapraszamy serdecznie na kolejne warsztaty High Heels z Kubą Walicą!

Po kolenych wyprzedanych warsztatach z Kubą, zapraszamy Was na następną edycję już w marcu!

 

Absolwent studium taneczno-choreograficznego w Krakowie. Ukończył roczny kurs Mad Catz Mentorship Program. Członek Royalty Experience by Yanis Marshall – jeden z 20 tancerzy z Europy, którzy pracowali na sali tanecznej w Londynie ze światowej sławy choreografem. Uczestnik programu Make it count w Berlinie.

Dzięki wiedzy zdobytej na studiach medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz licznym kursom związanych z fizjologią człowieka Kuba doskonale rozumie mechanikę ruchu i możliwości ciała ludzkiego.

Oprócz świadomości ciała, przywiązuje dużą wagę do emocji i odczuć, które towarzyszą podczas ruchu. To one pozwalają Nam wznieść taniec na wyższy poziom. Dlatego nadrzędnymi cechami Kuby są: otwartość, kreatywność, miłość i ciężka praca.

Na warsztatach macie okazje aby pracować nad jego techniką i doskonalić ją krok po kroku z jedynym i niepowtarzalnym Kubą Walicą. Jeśli jednak szukasz jedynie zajęć typu sexy dance to tu poprzeczka będzie postawiona wyżej. Poza nauką chodzenia na szpilkach, główny nacisk kładziony jest na performance, muzykalność i pogłębianie swoich umiejętności. 

Jeśli szukacie warsztatów dla poczatkujących - zapraszamy na Warsztaty High Heels Basic vol.3 18.03.2023.

 

 

19.03.2023

PLAN WARSZTATÓW👠14:00 - 15:30 High Heels Technika

👠15:30 - 17:00 High Heels Choreo 

 

REJESTRACJA

W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia dokonania zapisu

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu; (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres: info@bestime.pl - w tytule wpisując "WARSZTATY HIGH HEELS".

Przelew należy opisać: nieopisane nie będą brane pod uwagę.

Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.

 

 CENA

150zł
 
LOKALIZACJA: ul. Wrocławska 25

 

REGULAMIN

1. Po zakupie karnetu, nie przyjmujemy zwrotów, Uczestnik może jedynie odsprzedać swoje miejsce innej osobie, po wcześniejszym powiadomieniu recepcji, min. 24h przed wydarzeniem.
2. Wydarzenia organizowane przez Szkołę Tańca Bestime odbędą się pod warunkiem zebrania grupy zawierającej min. 15 osób. W przeciwnym razie Organizator ma prawo do odwołania wydarzenia i poinformowania uczestników telefonicznie/mailowo do 2 dni przed warsztatami.
3. Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i zapoznał się z poziomem warsztatów. Uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność, a organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za kontuzje Uczestników.
4. Niestosowne zachowania Uczestników podczas wydarzenia lub niestosowanie się do poleceń Instruktorów może skutkować wyproszeniem Uczestnika z warsztatów.
5. Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Bestime akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie.
6. Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia.
 

 

Najnowsze wydarzenia

STREFA KOBIET W BESTIME | 08.03

STREFA KOBIET W BESTIME | 08.03

Już 8 marca będziemy celebrować Wasze święto! W programie Strefy Kobiet zajęcia taneczne, bezpłatne badanie analizy składu ciała oraz vouch
Powrót do góry