WARSZTATY HIGH HEELS Z NATALIĄ "LALĄ" KONARSKĄ - 3.12

WARSZTATY HIGH HEELS Z NATALIĄ "LALĄ" KONARSKĄ - 3.12
WARSZTATY HIGH HEELS Z NATALIĄ "LALĄ" KONARSKĄ
 

Natalia Lala Konarska - choreografka, nauczycielka, trenerka funkcjonalna  

credits: Margaret, Sylwia Grzeszczak, Jonte, Sylwia Lipka, Reni Jusis, Doda, Richfam, Ewelina Lisowska, Smolasty, Ewa Farna, Jasmine Thompson&Felix Jaehn, Die Puppenstars, Marta Gałuszewska, Marina Łuczenko, Monika Lewczuk, Szymon Chodyniecki, Magdalena Tul, XXANAXX, Lay’s, PLAY, You Can Dance VIII, ANA airlines, FRUGO i wiele innych 

 

Zaczynała w Trójmiejskiej ekipie Smooth Moves. Miłość do tańca oraz głęboka chęć rozwoju doprowadziły do spotkania z grupą FNF, z którą związała się na kolejnych 5 lat. Dorastała pod okiem najlepszych choreografów z Polski i zagranicy. W 2015 roku jako pierwsza polka dołączyła do składu międzynarodowego kolektywu

tanecznego Richfam, z którym miała przyjemność pracować przy spektaklu „IDENTITY” w Palermo. Współpracowała z takimi artystami i markami jak: Margaret, Doda, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Smolasty, Ewelina Lisowka, Sylwia Lipka, Jonte, Reni Jusis, Marta Gałuszewska, Jasmine Thompson, Szymon Chodyniecki, Magdalena Tul, Monika Lewczuk, XXANAXX, Marina Łuczenko, PLAY, LAYS, ANA AIRLINES, FRUGO, CARREFOUR, RICE A RONI i wiele innych. Można ją było również zobaczyć w takich programach jak You Can Dance VIII, Taniec z Gwiazdami, Dzień Dobry TVN czy Die Puppenstars. Wiele razy szkoliła się w Los Angeles, gdzie miała rownież okazję wystąpić na CARNIVAL’u. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako tancerka/choreograf przy różnych produkcjach, a także spełnia się jako nauczyciel i prowadzi autorskie programy treningowe „Mad Catz Mentorship Program” oraz programy na szpilkach "Heels by Lala". 

Szpilkowy warsztat szlifowała m.in. pod okiem Aishy Francis, Kiiry Harper, Yanisa Marshalla i Sienny Lyons. Na swoich lekcjach skupia sie na technice, jakości ruchu i muzykalności.

 

 

PLAN WARSZTATÓW - 3.12


⭐  13:00 - 14:30 technika
⭐ 14:30 - 16:00 choreo
 
 

KOSZT


150zł - 2h  💸

 

REJESTRACJA


Zapisu można dokonać poprzez wysłanie maila ze zgłoszeniem (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres info@bestime.pl - w tytule wpisując "Warsztaty High Heels z Lalą"
W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia zapisu.
Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu: imię i nazwisko, Warsztaty z Lalą
Nieopisane przelewy nie będą brane pod uwagę.
 
Dane do przelewu:
Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.
 

REGULAMIN

1. Po zakupie karnetu, nie przyjmujemy zwrotów, Uczestnik może jedynie odsprzedać swoje miejsce innej osobie, po wcześniejszym powiadomieniu recepcji, min. 24h przed wydarzeniem.
2. Wydarzenia organizowane przez Szkołę Tańca Bestime odbędą się pod warunkiem zebrania grupy zawierającej min. 15 osób. W przeciwnym razie Organizator ma prawo do odwołania wydarzenia i poinformowania uczestników telefonicznie/mailowo do 2 dni przed warsztatami.
3. Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i zapoznał się z poziomem warsztatów. Uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność, a organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za kontuzje Uczestników.
4. Niestosowne zachowania Uczestników podczas wydarzenia lub niestosowanie się do poleceń Instruktorów może skutkować wyproszeniem Uczestnika z warsztatów.
5. Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Bestime akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie.
6. Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia.
 
 

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry