WARSZTATY HIGH HEELS z Patrykiem Rożnieckim

WARSZTATY HIGH HEELS z Patrykiem Rożnieckim

Zapraszamy serdecznie na otwarte warsztaty High Heels z Patrykiem Rożnieckim.

Ilość miejsc ograniczona !

 PATRYK ROŻNIECKI

Choreograf, tancerz i pedagog. Absolwent duńskiej Oure Sports & Performance School na linii Modern Dance. Tańczy od dziecka. Systematycznie zdobywał doświadczenie taneczne w szkołach tańca w Los Angeles (Debbie Reynolds Dance Studio, Millennium Dance Complex), Danii (Hotstepper), Paryżu (Harmonic), Argentynie oraz Londynie (Pineapple Dance Studio). W 2008 został finalistą drugiej edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz” co dało mu szansę na współpracę z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Od 2008 roku tworzy choreografie do teledysków artystów takich jak m.in. Ramona Rey, Magdalena Welc, Pinawella, Feel, Justyna Steczkowska oraz Sorry Boys.

W swoich artystycznym dorobku ma udział w spektaklach takich jak: „Basic Emotions – Copenhagen” „Upiór w Operze”- Opera Podlaska oraz „Klatka Wariatek – La Cage aux Folles” – Teatr Komedia Warszawa, „Chopin Musi Umrzeć” – Teatr Polonia oraz „Open Chopin” w Teatrze Capitol. Na co dzień poświęcając całę swoje serce oraz pasję Patryk realizuje się też jako instruktor tańca, prowadząc zajęcia oraz przygotowując młodych tancerzy na światowe turnieje.

 

 

 

 

HIGH HEELS

to obecnie jeden z najpopularniejszych stylów tańca na świecie. Na warsztatach macie okazje aby pracować nad jego techniką i doskonalić ją krok po kroku z jedynym i niepowtarzalnym Patrykiem Rożnieckim. Jeśli jednak szukasz jedynie zajęć typu sexi dance to tu poprzeczka będzie postawiona wyżej. Poza nauką chodzenia na szpilkach, główny nacisk kładziony jest na taniec - muzykalność, pewność siebie, performance. Na każdych warsztatach pracujemy nad nową choreografią, a wy macie okazji pokazać to co najlepsze w was.

https://www.facebook.com/patryk.rozniecki.fan.page

 

☆★☆16.06.2019 ☆★☆

PLAN WARSZTATÓW

☆☆★12:00 - 13:30 High Heels Foundation (Podstawy tj. chodzenie na szpilkach, muzykalność, technika oraz streaching)★☆☆

☆☆★13:30 - 15:00 High Heels Choreo (Zajęcia choreograficzne na szpilkach, seksapil i zabawa) ★☆☆

☆☆☆REJESTRACJA☆☆☆

W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia dokonania zapisu

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu; (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres: info@bestime.pl - w tytule wpisując "WARSZTATY HIGH HEELS".

Przelew należy opisać: nieopisane nie będą brane pod uwagę.

Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.

☆★☆★☆★☆★☆RODZAJE KARNETÓW☆★☆★☆★☆★☆
   ☆1 TECHNIKA: 50zł
☆ 2 TECHNIKI: 90zł

☆★☆★☆★☆★☆ZALECANY STRÓJ☆★☆★☆★☆★☆
buty na obcasach
wygodny, swobodny i niepkrępujący ruchów strój
 


☆★☆★☆★☆★☆LOKALIZACJA☆★☆★☆★☆★☆
Ul. Wrocławska 25

VIDEOS 

 

 
Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w planie warsztatów, o których Uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową. Zwrot całości inwestycji jest możliwy tylko do 10 czerwca, po tym terminie możliwy jest zwrot jedynie 50% opłaty chyba, że uczestnik odsprzeda swoje miejsce innej zainteresowanej Osobie (o czym poinformuje organizatora - najpozniej jeden dzień przed warsztatami)
W przypadku zgłoszenia mniejszej ilości uczestników niż 10 osób, Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania Warsztatów lub zmiany terminu.
 

 

Najnowsze wydarzenia

PIERWSZY TANIEC

PIERWSZY TANIEC

Przygotuj się z nami do pierwszego tańca weselnego. Wybierz kurs grupowy albo lekcje indywidualne. Ułożymy dla Was choreografię na 1 taniec!
WIECZÓR PANIEŃSKI

WIECZÓR PANIEŃSKI

Jeśli chcesz, byśmy zorganizowali dla Was noc pełną niezapomnianych wrażeń, zapraszamy do skorzystania naszej oferty – Wieczory Panieńskie.
Powrót do góry