WARSZTATY HIGH HEELS Z SUZIE PACAŁOWSKĄ - 25.02

WARSZTATY HIGH HEELS Z SUZIE PACAŁOWSKĄ - 25.02

KOLEJNE WARSZTATY HIGH HEELS Z SUZIE PACAŁOWSKĄ W BESTIME!

Suzie Pacałowska - tańczy od 8 roku życia, jest tancerką wszechstronną, specjalizującą się w stylach: taniec komercyjny, high heels oraz taniec nowoczesny. Początkowo trenowała gimnastykę artystyczną oraz jazz. Szkoliła się w Londynie oraz w Polsce u takich choreografów m.in. jak Dean Lee (choreograf Brytyjskiej edycji „X-Factor" oraz Janet Jackson), Sienna Lions, Christin Olsen, Sharon June, Yanis Marshall.

Swoje doświadczenie zdobywała na scenie u boku artystów takich jak Margaret, Doda, Alvaro Soler, Monika Lewczuk, Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek, Jasmine Thompson i wiele innych.

Występowała w koncertach oraz produkcjach telewizyjnych m.in. The Voice of Poland, Mister Supranational, Taniec z Gwiazdami, Eska Music Awards, Sylwester z Dwójka. Obecnie można ją oglądać w programie „Twoja Twarz Brzmi znajomo" na Polsacie.

Jeśli chcecie poznać tajniki tańca na obcasach oraz dowiedzieć się jak wygląda praca tancerki scenicznej i telewizyjnej "od kuchni" to serdecznie zapraszamy na warsztaty High Heels z Suzie!

 

 

PLAN WARSZTATÓW - 25.02


👠16:00 - 17:00 High Heels Technika

👠17:00 - 18:30 High Heels Choreo 

 CENA

 170zł - pierwsze 10 osób
 180zł - kolejne zapisy

O koszcie warsztatów decyduje kolejność WPŁAT za warsztaty.

 

REJESTRACJA

W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia dokonania zapisu

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu; (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres: info@bestime.pl - w tytule wpisując "WARSZTATY HIGH HEELS SUZIE".

Przelew należy opisać: nieopisane nie będą brane pod uwagę.

Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.

 

LOKALIZACJA: Ul. Wrocławska 25

 

REGULAMIN

 
1. Po zakupie karnetu, nie przyjmujemy zwrotów, Uczestnik może jedynie odsprzedać swoje miejsce innej osobie, po wcześniejszym powiadomieniu recepcji, min. 24h przed wydarzeniem.
2. Wydarzenia organizowane przez Szkołę Tańca Bestime odbędą się pod warunkiem zebrania grupy zawierającej min. 15 osób. W przeciwnym razie Organizator ma prawo do odwołania wydarzenia i poinformowania uczestników telefonicznie/mailowo do 2 dni przed warsztatami.
3. Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i zapoznał się z poziomem warsztatów. Uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność, a organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za kontuzje Uczestników.
4. Niestosowne zachowania Uczestników podczas wydarzenia lub niestosowanie się do poleceń Instruktorów może skutkować wyproszeniem Uczestnika z warstatów.
5. Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Bestime akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie.
6. Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzeanie danych osobowych przez Organizaora na potrzeby organizacji Wydarzenia.
 

 

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry