Warsztaty high heels z Suzie Pacałowską - 28.10

Warsztaty high heels z Suzie Pacałowską - 28.10

KOLEJNE WARSZTATY HIGH HEELS
W BESTIME!
Tym razem będziecie trenować pod okiem niesamowitej tancerki - Suzie Pacałowskiej.

Suzie Pacałowska - tańczy od 8 roku życia, jest tancerką wszechstronną, specjalizującą się w stylach: taniec komercyjny, high heels oraz taniec nowoczesny. Początkowo trenowała gimnastykę artystyczną oraz jazz. Szkoliła się w Londynie oraz w Polsce u takich choreografów m.in. jak Dean Lee (choreograf Brytyjskiej edycji „X-Factor" oraz Janet Jackson), Sienna Lions, Christin Olsen, Sharon June, Yanis Marshall.

Swoje doświadczenie zdobywała na scenie u boku artystów takich jak Margaret, Doda, Alvaro Soler, Monika Lewczuk, Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek, Jasmine Thompson i wiele innych.

Występowała w koncertach oraz produkcjach telewizyjnych m.in. The Voice of Poland, Mister Supranational, Taniec z Gwiazdami, Eska Music Awards, Sylwester z Dwójka. Obecnie można ją oglądać w programie „Twoja Twarz Brzmi znajomo" na Polsacie.

Jeśli chcecie poznać tajniki tańca na obcasach oraz dowiedzieć się jak wygląda praca tancerki scenicznej i telewizyjnej "od kuchni" to serdecznie zapraszamy na warsztaty High Heels z Suzie!

 

 

PLAN WARSZTATÓW👠17:00 - 18:00 High Heels Technika

👠18:00 - 19:30 High Heels Choreo 

 

REJESTRACJA

W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia dokonania zapisu

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu; (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres: info@bestime.pl - w tytule wpisując "WARSZTATY HIGH HEELS SUZIE".

Przelew należy opisać: nieopisane nie będą brane pod uwagę.

Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.

 

 CENA

150zł - pierwsze 10 osób
170zł - kolejne zapisy

O koszcie warsztatów decyduje kolejność WPŁAT za warsztaty.

 

LOKALIZACJA: Ul. Wrocławska 25

 

Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w planie warsztatów, o których Uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową. Zwrot całości wpłaty jest możliwy tylko do 30 września, po tym terminie możliwy jest zwrot jedynie 50% jeżeli uczestnik zgłosi swoją nieobecność do 3 dni przed warsztatami.
Uczestnik może odsprzedać swoje miejsce innej zainteresowanej Osobie (o czym musi poinformować organizatora - najpóźniej jeden dzień przed warsztatami)
W przypadku zgłoszenia mniejszej ilości uczestników niż 10 osób, Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania Warsztatów lub zmiany terminu.
 

 

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry