WARSZTATY MODERN JAZZ Z JULIĄ BILIŃSKĄ!

WARSZTATY MODERN JAZZ Z JULIĄ BILIŃSKĄ!

Po sukcesie pierwszych warsztatów Modern Jazz, powracamy z kolejnymi, w ulepszpnej formie!

Zapraszamy już 09.10 na trzy godziny wspólnego tańca na Warsztatach Modern Jazz z Julią Bilińską, podczas których popracujecie nad techniką tego stylu, spróbujecie swoich sił w zadaniach opartych na improwizacji, gdzie będzie mogli wyrazić swoje emocje poprzez ruch oraz nauczycie się pięknej choreografii!

Julia Bilińska – przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 4 lat na zajęciach baletu, a od 8 roku życia rozwijała swoją pasję i umiejętności w rzeszowskim Zespole Tanecznym Kornele, gdzie przez kolejne 9 lat reprezentowała Polskę na największych arenach międzynarodowych. 
Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata w technikach takich jak Show Dance, Jazz Dance oraz Modern Dance.
Oprócz samego występowania na scenie, odnalazła również pasję do tworzenia własnych choreografii, które plasowały się w czołówce Pucharu Świata Show Dance w Niemczech (3 miejsce) oraz Mistrzostw Europy Show Dance na Gibraltarze (6 miejsce).
Jest stypendystką europejskich programów tanecznych: Danzart Festival 2019 (Sycylia) oraz Dancer At Work 2020 (Florencja).
Szkoliła się pod okiem najlepszych nauczycieli i choreografów, zarówno z Polski, jak i zza granicy m.in.: Marissa Osato (USA), Lukas McFarlane (Kanada), Julia Spiesser (Francja), Eugenio Buratti (Włochy), Ainsley Ricketts (Anglia) i wielu innych.
Stale poszerza swoje umiejętności przez udział w programach tanecznych, międzynarodowych warsztatach oraz zajęciach w różnych studiach tanecznych w Europie, takich jak: Base Dance Studios i Pineapple Dance Studios w Londynie.
Uwielbia dzielić się zdobytą wiedzą z innymi, a w samym tańcu najbardziej ceni możliwość wyrażenia emocji i przekazania historii poprzez ruch na swój własny sposób. Powtarza, że bardziej niż na samej technice, zależy jej na muzykalności oraz wydobyciu naturalności i oryginalności ruchu.

Czym jest Modern Jazz?

To obecnie najpopularniejsza forma tańca jazzowego, wywodząca się z tańca klasycznego, natomiast łamiąca jego sztywne zasady. Jest to emocjonalny taniec, zwany tańcem kontrastów opartych na przeciwieństwach (przyśpieszanie i zwalnianie, napięcie i rozluźnienie itd.), który bazuje na naturalnym zakresie ruchu tancerza.

W technice Modern Jazz często wykorzystuje się elementy podłogowe (tzw. Floorwork), dzięki czemu w przeciwieństwie do tańca klasycznego, ciężar ciała jest „obniżony”. Dużą rolę odgrywają również izolacje oraz muzykalność, natomiast najważniejszym elementem, poza techniką, jest wyrażenie emocji poprzez indywidualną interpretację muzyki, a także odnalezienie indywidualności w ruchu. Dzięki temu naukę tzw. „modernu” można zacząć bez znajomości techniki tańca jazzowego.

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

SOBOTA - 09.10

15:00 - 16:30 - TECHNIKA I IMPROWIZACJA
16:30 - 18:00 - CHOREOGRAFIA (POZIOM OPEN)

 

KOSZT UCZESTNICTWA

3h = 80 ZŁ*

 *Cena dotyczy jednej osoby

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na: info@bestime.pl lub
tel. 61 872 00 90
lub w recepcji szkoły
lub wypełnij formularz

 

W celu gwarancji uczestnictwa w zajęciach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia dokonania zapisu

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu; Imię i nazwisko -  warsztaty MODERN JAZZ

Przelew należy opisać: nieopisane nie będą brane pod uwagę.

Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Miejsce: Szkoła Tańca Bestime, ul. Wrocławska 25

 

 

 

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry