WARSZTATY REGGAETON & AFRO FUSION I 18.11

WARSZTATY REGGAETON & AFRO FUSION I 18.11
WARSZTATY REGGAETON & AFRO FUSION Z JASONEM BROWNEM!
 

Wiemy, że wyczekujecie kolejnej okazji do trenowania z Jasonem, dlatego już 18.11 zapraszamy wszystkich fanów reggaetonu i afro fusion na 3-godzinny warsztat!

Na warsztatach nauczycie się dwóch choreografii w stylach Reggaeton oraz Afro Fusion, a na koniec każdej z lekcji Jason wybierze 4 osoby, które razem z nim wystąpią w pokazie podczas jednej z imprez w klubie Cuba Libre na którą zaproszeni będą wszyscy uczestnicy warsztatów. Dodatkowo dla wszystkich gości podczas imprezy przewidziane są niespodzianki od Jasona i klubu oraz możliwość wylosowania darmowego karnetu na dowolny kurs w naszej szkole!

PLAN WARSZTATÓW - 18.11


⭐  14:30 - 16:00  | REGGAETON
⭐  16:00 - 17:30  | AFRO FUSION
 
 

KOSZT


💸  FULL PASS:  80zł
💸  SINGLE PASS:  50zł


  

REJESTRACJA


Zapisu można dokonać poprzez wysłanie maila ze zgłoszeniem (imię, nazwisko, numer telefonu, informacja odnośnie wybranego karnetu: full pas/single pass) na adres info@bestime.pl - w tytule wpisując "Warsztaty z Jasonem".
W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia zapisu.
Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu: imię i nazwisko, Warsztaty z Jasonem. Nieopisane przelewy nie będą brane pod uwagę.
 
Dane do przelewu:
Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.
 

REGULAMIN

1. Po zakupie karnetu, nie przyjmujemy zwrotów, Uczestnik może jedynie odsprzedać swoje miejsce innej osobie, po wcześniejszym powiadomieniu recepcji, min. 24h przed wydarzeniem.
2. Wydarzenia organizowane przez Szkołę Tańca Bestime odbędą się pod warunkiem zebrania grupy zawierającej min. 15 osób. W przeciwnym razie Organizator ma prawo do odwołania wydarzenia i poinformowania uczestników telefonicznie/mailowo do 2 dni przed warsztatami.
3. Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i zapoznał się z poziomem warsztatów. Uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność, a organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za kontuzje Uczestników.
4. Niestosowne zachowania Uczestników podczas wydarzenia lub niestosowanie się do poleceń Instruktorów może skutkować wyproszeniem Uczestnika z warsztatów.
5. Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Bestime akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie.
6. Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia.
 
 

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry