WARSZTATY TWERK CHOREO | 06.04

WARSZTATY TWERK CHOREO  |  06.04
 
Zapraszamy na pierwsze warsztaty TWERK CHOREO Z BOUNCING BETTY w Bestime!
 
Już 6 kwietnia nasz wulkan energii Betty poprowadzi dla was twerkowy warsztat. Czeka na Was ogromna dawka dobrej energii i świetnej zabawy. Nie możecie tego przegapić! 
 
BOUNCING BETTY - tancerka specjalizująca się w tańcach nowoczesnych. Choreograf i instruktor. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2010 roku. Jednak dopiero 4 lata temu odkryła swoją prawdziwą pasje jaką jest dancehall oraz twerk, od tamtego czasu regularnie szkoli się na rożnego rodzaju warsztatach tanecznych w Polsce i za granicą. Od niedawna zaczęła pasjonować się również takimi stylami jak Beyonce Style oraz High Heels z czego też cały czas doskonali swoje umiejętności. Jej styl jest mocno kobiecy i energiczny.
 
 
  

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

13:00 - 14:30 | Twerk Choreo
Poziom: OPEN
 
💵 KOSZT: 70zł
 
 

REJESTRACJA


Zapisu można dokonać poprzez wysłanie maila ze zgłoszeniem (imię, nazwisko, numer telefonu, wybrany karnet) na adres info@bestime.pl - w tytule wpisując
"Warsztaty Twerk Choreo"
 
W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia zapisu.
Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji szkoły gotówką lub na konto z następującym opisem przelewu:
"imię i nazwisko, Warsztaty Twerk Choreo"

Nieopisane przelewy nie będą brane pod uwagę.
 
Dane do przelewu:
Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486
Adresat: BESTIME Wielkopolskie Centrum Tańca
ul. Wrocławska 25, 61-838 Poznań.
 

REGULAMIN

 
1. Po zakupie karnetu, nie przyjmujemy zwrotów, Uczestnik może jedynie odsprzedać swoje miejsce innej osobie, po wcześniejszym powiadomieniu recepcji, min. 24h przed wydarzeniem.
2. Wydarzenia organizowane przez Szkołę Tańca Bestime odbędą się pod warunkiem zebrania grupy zawierającej min. 15 osób. W przeciwnym razie Organizator ma prawo do odwołania wydarzenia i poinformowania uczestników telefonicznie/mailowo do 2 dni przed warsztatami.
3. Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i zapoznał się z poziomem warsztatów. Uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność, a organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za kontuzje Uczestników.
4. Niestosowne zachowania Uczestników podczas wydarzenia lub niestosowanie się do poleceń Instruktorów może skutkować wyproszeniem Uczestnika z imprezy.
5. Szkoła zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas warsztatów do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Bestime akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie.
6. Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia.
 
 

Najnowsze wydarzenia

WIECZÓR PANIEŃSKI

WIECZÓR PANIEŃSKI

Jeśli chcesz, byśmy zorganizowali dla Was noc pełną niezapomnianych wrażeń, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – Wieczory Panieńskie
Powrót do góry