WIECZÓR PANIEŃSKI

WIECZÓR PANIEŃSKI

Organizujemy najlepsze taneczne wieczory panieńskie w Poznaniu!!

Jeśli chcesz, byśmy zorganizowali dla Was noc pełną niezapomnianych wrażeń w rytmach uwodzicielskiego tańca, gorącej salsy lub innych form tanecznego szaleństwa, zapraszamy do skorzystania naszej oferty – Wieczory Panieńskie.

Szkoła Tańca „BESTIME” pragnie zaproponować drogim Paniom zorganizowanie najbardziej pamiętnego wieczoru panieńskiego przy muzyce i tańcu, a następnie zaprosić do znanego wszystkim klubu o tradycjach kubańskich - Cuba Libre.

Plan wieczoru panieńskiego:
Przybycie Pań na miejsce, wspólny toast (zapewniamy kieliszki do szampana!).
Następnie uczymy się kroków i małego układu tanecznego do porywającej muzyki. Przy nauce tańca zawsze jest dużo zabawy i śmiechu, a wszystko w doborowym towarzystwie instruktora lub instruktorki :)
Po skończonej zabawie tanecznej, dalsza część imprezy przenosi się do Cuba Libre lub na miasto! ;)

Proponujemy kompleksową obsługę wieczoru, w skład którego wchodzi:

 • Profesjonalnego, atrakcyjnego instruktora albo instruktorkę gorącej Salsy oraz zmysłowego Reggaetonu z Kuby, instruktorkę Tańca Uwodzicielskiego lub tancerkę teatralnej Burleski, nauczającą wykorzystywanie kobiecych atrybutów w tańcu.
 • wynajem lokalu do nauki tańca/pokazu w Szkole „BESTIME” do dyspozycji mamy piękne wnętrza starej zabytkowej kamienicy
 • kieliszki do szampana
 • atrakcyjne gadżety na czas trwania wieczoru (boa, krzesła)
 • niezbędne sanitaria (istnieje możliwość przygotowania się do dalszej zabawy – szkoła wyposażona jest w szatnię.

Dodatkowo każda z uczestniczek zabawy otrzyma upominek!

 • wejściówkę do naszej szkoły tańca na dowolnie wybrane zajęcia!dla wszystkich uczestniczek wieczoru– ul. Wrocławska 21
 • darmowe wejściówki do Cuba Libre 
  • nasza firma na stałe współpracuje z klubem Cuba Libre - przy wynajęciu sali VIP na wieczór panieński uczestniczki otrzymują gratis 1 butelkę Rumu 0,7l Havana Club 3YO + 2 dzbanki Coca-Cola.
  • cena wynajem sali Vip to 400zł
  • rezerwacja loży od 150zł
  • W sprawie rezerwacji loży/sali Vip prosimy o bezpośredni kontakt z klubem 061 8552344 od poniedziałku do soboty od godz. 20:00

Dodatkowo każda z uczestniczek zabawy otrzyma:

 • nasza firma na stałe współpracuje z klubem Mozaika - przy wynajęciu stolika na wieczór panieński uczestniczki otrzymują sheesha gratis lub -10% na cały rachunek

 

W ramach uzupełnienia oferty polecamy opcje dodatkowe:

 • możliwość przyniesienia tortu w dowolnym kształcie ;) - polecamy zakład Kandulski ul.Sarmacka 44a - szef cukierników czyni cuda ;)

W naszej ofercie znajdziemy dla Was następujący charakter wieczoru:

 • Zmysłowa Salsa
 • Latin Show
 • Strip Dance – Taniec uwodzicielski dla Pań
 • Belly Dance
 • Reggaeton
 • Co tylko sobie zapragniesz!

Gwarantujemy Wam niezapomnianą zabawę i moc wrażeń!!

*cena dotyczy całej grupy 10 osób - każda osoba powyżej 10 płaci 35zł
* dla grupy poniżej 10 osób koszt wieczoru to również 350zł

REZERWACJE PRZYJMUJEMY DROGĄ MAILOWĄ NA info@bestime.pl

W mailu proszę podać: dzień i godzina, rodzaj tańca, preferowany instruktor czy instruktorka, przybliżona ilość osób.

Więcej informacji w recepcji szkoły lub pod nr 61 872 00 90 lub 511 401 816

 NOCLEG W HOSTELU BAILANDO

Tym co niewątpliwie wyróżnia nas na tle innych hosteli jest wspaniała lokalizacja. Hostel Bailando mieści się w zabytkowej kamienicy usytuowanej w samym Sercu Miasta Poznania: 100 metrów od Starego Rynku nad szkołą tańca Bestime!
Hostel składa się z 3 pokoi - 2 sobowy, 4 osobowy i 5 osobowy - mieści w sumie 11 osób
Posiada kuchnie i łazienki dla gości
Dla uczestniczek wieczoru proponujemy wynajem całego hostelu w atrakcyjnej cenie od 30zł od osoby w zależności od wybranego terminu.
W celu sprawdzenia dostępności zapraszamy do naszej strony na booking.com oraz
tel.: 690 024 235

 

Tradycja wieczoru panieńskiego

Wieczór panieński od wieków zakorzeniony jest w polskiej tradycji. Zaskoczeniem jest że zabawa ta wywodzi się ze wsi. Dzień przed zaślubinami przyjaciółki, znajome wyłącznie stanu wolnego urządzały przyszłej pannie młodej wieczór panieński. W wydarzeniu tym nie mogli uczestniczyć mężczyźni. Według obowiązujących wtedy obyczajów najważniejszym elementem imprezy było wypiekanie kołacza weselnego zwanego korowajem. To właśnie on, w zależności jak wyglądał po wypieku wróżył przyszłej pannie młodej jej przyszłość po wyjściu za mąż.

W obecnych czasach kontynuowana jest tradycja obchodzenia wieczorów panieńskich i większość przyszłych panien młodych chętnie angażuje się w tego typu zabawę. Obyczaj ten rozsiał się z małych wsi na miasta. Sposobów celebrowania ostatniego wieczoru w stanie wolnym jest tyle ile zrodzi się w głowie pomysłów. Co najważniejsze każdy z nich jest dobry! Najważniejsze jest aby najważniejsza tego wieczoru osoba czuła się komfortowo i dobrze bawiła się w gronie najbliższych.

Poniżej przedstawimy 3 najpopularniejsze sposoby na spędzenie wieczoru panieńskiego.

W tanecznym stylu

Impreza wieczoru panieńskiego rozpoczyna się w szkole tańca Bestime. Tu wraz z instruktorką lub instruktorem na szybki kurs kroków prostego układu tanecznego. Zabawa ta zawsze przepełniona jest masą radości i uśmiechu. Po tym krótka sesja zdjęciowa. W dalszej części wieczoru proponowane jest wyjście do klubu Cuba Libre w Poznaniu, gdzie do samego rana bawicie się przy doskonałych brzmieniach muzyki.

Relaks w SPA

Doskonałą alternatywą dla szalonej zabawy podczas wieczoru panieńskiego jest totalny relaks i wyciszenie w SPA. Pyszna kolacja, lampka wina, masaże, zabiegi upiększające, manicure, odprężająca kąpiel w jacuzzi. Na koniec wieczoru dobry film w hotelowym pokoju.

W domowym zaciszu z przyjaciółkami

Jeżeli przyszła panna młoda jest raczej typem domatorki i stroni od hucznych imprez rewelacyjnym pomysłem jest urządzenie babskiego wieczoru w domowym zaciszu. Podczas takiego wieczoru panieńskiego możecie coś wspólnie ugotować, urządzić domowe SPA, zagrać w ulubione gry i zabawy lub zorganizować długi seans filmowy.

 

Powrót do góry