PODARUJ BLISKIM TANIEC

PODARUJ BLISKIM TANIEC

Zrób wyjątkowy i pomysłowy prezent w postaci  KURSU TAŃCA lub FITNESS!

Nie musisz do nas przyjeżdzać!

Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas, wybierzesz kurs tańca czy lekcję indywidualną, przelejesz odpowiednią kwotę na nasze konto a dostarczymy tobie do domu bon podarunkowy w pięknej czerwonej kopercie.

Regulamin dot. Bonów Podarunkowych

Szkoła Tańca Bestime oferuje w sprzedaży bony podarunkowe, które uprawniają ich posiadaczy do korzystania z kursów tańca lub fitness określonych w niniejszym Regulaminie. 

  1. Posiadacz bonu podarunkowego jest uprawniony do jego wykorzystania wyłącznie w terminie określonym na dokumencie bonu podarunkowego.
  2. Okres ważności bonu podarunkowego ( znajduje się na odwrocie)
  3. Posiadacz bonu podarunkowego może z niego skorzystać w następujący sposób:

1) wykorzystać kwotę wskazaną na dokumencie bonu wartościowego na konkretny kurs tańca lub fitness, zgodnie z aktualną ofertą szkoły.

2) Przed realizacją bonu należy dokonać wcześniejszego zapisu: mailowo, telefonicznie lub przez formularz zgłoszeniowy na tronie www.bestime.pl.

2) zapis na kurs, z którego posiadacz bonu podarunkowego zamierza w jego ramach skorzystać, powinien być dokonany w okresie co najmniej 2 tygodnie przed datą upływu jego ważności. 

3) w przypadku gdy łączna wartość kursu posiadacza bonu wartościowego będzie wyższa aniżeli kwota wskazana na dokumencie bonu wartościowego, jego posiadacz będzie zobowiązany do bezzwłocznego uiszczenia dopłaty w wysokości powstałej różnicy.


4) Niewykorzystanie bonu podarunkowego, zgodnie z terminem określonym w treści  dokumentu bonu podarunkowego, jest równoznaczne z utratą ważności bonu podarunkowego i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec szkoły tańca Bestime z jakimikolwiek roszczeniami w tym zakresie.

  1. Szkoła nie odpowiada za zgubienie bądź uszkodzenie bonów podarunkowych.
  2. Zakupiony bon podarunkowy nie podlega zwrotowi. 

Regulamin stworzony przez

Szkołę Tańca BESTIME

 

Najnowsze wydarzenia

PIERWSZY TANIEC

PIERWSZY TANIEC

Przygotuj się z nami do pierwszego tańca weselnego. Wybierz kurs grupowy albo lekcje indywidualne. Ułożymy dla Was choreografię na 1 taniec!
WIECZÓR PANIEŃSKI

WIECZÓR PANIEŃSKI

Jeśli chcesz, byśmy zorganizowali dla Was noc pełną niezapomnianych wrażeń, zapraszamy do skorzystania naszej oferty – Wieczory Panieńskie.
Powrót do góry