PODARUJ BLISKIM WYJĄTKOWY PREZENT

PODARUJ BLISKIM WYJĄTKOWY PREZENT

 

ZRÓB WYJĄTKOWY I ORYGINALNY PREZENT W POSTACI BONU NA KURS TAŃCA, ZAJĘCIA FITNESS LUB LEKCJĘ INDYWIDUALNĄ! 

 

Nie musisz do nas przyjeżdzać!
Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas, wybierzesz kurs tańca czy lekcję indywidualną, przelejesz odpowiednią kwotę na nasze konto, a my dostarczymy do Twojego domu bon podarunkowy w pięknej czerwonej kopercie.

Do wyboru są wszystkie kursy oraz zajęcia z naszego grafiku!
Na pewno znajdziesz coś dla bliskiej osoby!

 

REGULAMIN DOT. BONÓW PODARUNKOWYCH

Szkoła Tańca Bestime oferuje w sprzedaży bony podarunkowe, które uprawniają ich posiadaczy do korzystania z kursów tańca lub fitness wg zasad określonych w niniejszym Regulaminie. 

1. Posiadacz bonu jest uprawniony do wykorzystania go wyłącznie w terminie określonym na odwrocie bonu.
2. Kwotę wskazaną na dokumencie bonu można wykorzystać na konkretny kurs tańca, karnet fitness lub lekcję indywidualną, zgodnie z aktualną ofertą szkoły.
3. Przed realizacją bonu należy dokonać wcześniejszego zapisu: mailowo, telefonicznie lub przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.bestime.pl.
4. Zapis na zajęcia, z których posiadacz bonu ma zamiar skorzystać, powinien być dokonany co najmniej 2 tygodnie przed datą upływu jego ważności.
5. W przypadku ,gdy łączna wartość zajęć będzie wyższa aniżeli kwota wskazana na bonie wartościowym, posiadacz będzie zobowiązany do uiszczenia dopłaty w wysokości powstałej różnicy.
6. Niewykorzystanie bonu podarunkowego, zgodnie z terminem określonym w treści dokumentu bonu podarunkowego, jest równoznaczne z utratą ważności bonu podarunkowego i nie stanowi podstawy do wystąpienia z jakimikolwiek roszczeniami w tym zakresie wobec szkoły tańca Bestime.
7. Szkoła nie odpowiada za zgubienie bądź uszkodzenie bonów podarunkowych.
8. Zakupiony bon podarunkowy nie podlega zwrotowi. 

 

 

Najnowsze wydarzenia

STREFA KOBIET W BESTIME | 08.03

STREFA KOBIET W BESTIME | 08.03

Już 8 marca będziemy celebrować Wasze święto! W programie Strefy Kobiet zajęcia taneczne, bezpłatne badanie analizy składu ciała oraz vouch
Powrót do góry