WYJĄTKOWY PREZENT WALENTYNKOWY

WYJĄTKOWY PREZENT WALENTYNKOWY

Szukasz idealnego prezentu na Walentynki?

Zrób wyjątkowy i pomysłowy prezent w postaci  KURSU TAŃCA lub FITNESS!

Nie musisz do nas przyjeżdzać!

Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas, wybierzesz kurs tańca czy lekcję indywidualną, przelejesz odpowiednią kwotę na nasze konto a dostarczymy tobie do domu bon podarunkowy w pięknej czerwonej kopercie.

Regulamin dot. Bonów Podarunkowych

Szkoła Tańca Bestime oferuje w sprzedaży bony podarunkowe, które uprawniają ich posiadaczy do korzystania z kursów tańca lub fitness określonych w niniejszym Regulaminie. 

  1. Posiadacz bonu podarunkowego jest uprawniony do jego wykorzystania wyłącznie w terminie określonym na dokumencie bonu podarunkowego.
  2. Okres ważności bonu podarunkowego to 30.06.2023. ( znajduje się na odwrocie)
  3. Posiadacz bonu podarunkowego może z niego skorzystać w następujący sposób:

1) wykorzystać kwotę wskazaną na dokumencie bonu wartościowego na konkretny kurs tańca lub fitness, zgodnie z aktualną ofertą szkoły.

2) Przed realizacją bonu należy dokonać wcześniejszego zapisu: mailowo, telefonicznie lub przez formularz zgłoszeniowy na tronie www.bestime.pl.

2) zapis na kurs, z którego posiadacz bonu podarunkowego zamierza w jego ramach skorzystać, powinien być dokonany w okresie co najmniej 2 tygodnie przed datą upływu jego ważności. 

3) w przypadku gdy łączna wartość kursu posiadacza bonu wartościowego będzie wyższa aniżeli kwota wskazana na dokumencie bonu wartościowego, jego posiadacz będzie zobowiązany do bezzwłocznego uiszczenia dopłaty w wysokości powstałej różnicy.


4) Niewykorzystanie bonu podarunkowego, zgodnie z terminem określonym w treści  dokumentu bonu podarunkowego, jest równoznaczne z utratą ważności bonu podarunkowego i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec szkoły tańca Bestime z jakimikolwiek roszczeniami w tym zakresie.

  1. Szkoła nie odpowiada za zgubienie bądź uszkodzenie bonów podarunkowych.
  2. Zakupiony bon podarunkowy nie podlega zwrotowi. 

Regulamin stworzony przez

Szkołę Tańca BESTIME

 

Najnowsze wydarzenia

STREFA KOBIET W BESTIME | 08.03

STREFA KOBIET W BESTIME | 08.03

Już 8 marca będziemy celebrować Wasze święto! W programie Strefy Kobiet zajęcia taneczne, bezpłatne badanie analizy składu ciała oraz vouch
Powrót do góry