ZUMBA

ZUMBA

ENERGIA GWARANTOWANA!

Co wyróżnia zajęcia ZUMBA fitness w naszej szkole?
1.
tylko w Bestime zajęcia 5 dni w tygodniu!
2. doskonała lokalizacja w centrum miasta
3. tylko u nas instruktorzy z Kuby!
4. przytulne wnętrza, miła i profecjonalna obsługa
5. konkurencyjna cena
6. zajęcia prowadzą najlepsi instruktorzy w Poznaniu, którzy w przyjemny sposób zmotywują Cię do treningu

To fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Jest to innowacyjny system fitness kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, wyzwalający potężne dawki pozytywnej energii.
ZUMBA to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów przy międzynarodowych rytmach, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha-cha, rumba, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy. Atmosfery panującej na zajęciach nie da się opisać, trzeba spróbować i poczuć to na własnej skórze.
ZUMBA jest przeznaczona dla wszystkich nie zależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.
Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.
W ostatnich latach Zumba przeprowadziła niemalże rewolucję. Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkę Zumba osiągnęła ogromy sukces, wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.

Spróbuj i przekonaj się w naszej szkole, dlaczego na całym świecie ludzie kochają ZUMBĘ i dlaczego od kilku lat bije wszelkie rekordy popularności!

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:
Czas trwania zajęć: 50 minut

Poziom: OPEN- można dołączyć w każdej chwili
Fitness: solo
Zumba jest przeznaczona dla każdego! W zajęciach mogą uczestniczyć zawodowi tancerze, jak również osoby bez przygotowania tanecznego, z różnym stopniem sprawności fizycznej oraz w każdym wieku!

KARNETY BESTFIT NA 4 zajęcia, 8 zajęć, karnety OPEN - ważne w 2 lokalizacjach na zajęcia: ZUMBY oraz FITJUMP! 

ZUMBA Kursy

Nazwa Start Dzień i godzina Poziom Instruktor Szczegóły
ZUMBA 24 lipca 2024 środa 17:00 - 17:50 OPEN Lisandro
ZUMBA 23 lipca 2024 wtorek 17:00 - 17:50 OPEN Lisandro
ZUMBA 22 lipca 2024 poniedziałek 17:00 - 17:50 OPEN Joan
ZUMBA 19 lipca 2024 piątek 17:00 - 17:50 OPEN Joan
ZUMBA 19 lipca 2024 piątek 18:00 - 18:50 OPEN Joan
ZUMBA 18 lipca 2024 czwartek 17:00 - 17:50 OPEN Lisandro

ZUMBA Instruktorzy

Joan

Joan

Powrót do góry